Jak skompletować wyprawkę dla oseska?

Uzupełnienie wyprawki to chyba jeden z najprzyjemniejszych momentów ciąży, zwłaszcza dla osób spodziewających się pierwszego potomka.
Przyszli rodzice, a szczególnie matki, są w stanie wydać ostatni grosz na wymarzone gadżety dla swego nienarodzonego potomka, niekoniecznie zastanawiając się nad ich użytecznością.

Dopiero czas potwierdza użyteczność tych wszystkich ślicznych rzeczy i wtedy okazuje się, iż jedna druga to chybiony sprawunek.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło wiatrak sufitowy a odkryjesz tam interesujące informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Do kompletowania wyprawki powinno się podejść z planem, gotową listą przygotowaną wcześniej z kimś, kto ma już to za sobą oraz wie, które rzeczy to zdecydowany must have, a które możemy sobie darować. Pamiętajmy, że tym zakresie lepiej spytać inną mamę niż sprzedawczynię w sklepie, która za jakąkolwiek wciśniętą nam rzecz otrzymuje prowizję. Z pewnością lepiej kupić za mało niż za dużo, zawsze wszak można dokupić brakujące elementy układanki. Co zatem powinno znaleźć się w wyprawce malucha?

kupon zniżkowy

Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Zakątek malucha to jeden z najistotniejszych punktów wyprawki – to miejsce, w którym maluch śpi, wypoczywa, jest ubierany. Bardzo istotne jest, ażeby zaplanowany był mądrze, aby rodzic miał wszystko w zasięgu dłoni. To, czy będzie on odseparowany w części sypialni, czy oddzielnym pokoju dla berbecia zależy od warunków bytowych oraz nas samych. Najbardziej potrzebne rzeczy do kącika oseska to: Kołyska bądź łóżeczko.

Masz ochotę na kolejne zajmujące wpisy? Nie czekaj! Stworzyliśmy ich dla Ciebie dużo. Więc kliknij po szczegóły (http://www.linde-mh.pl/pl/Rozwiazania-i-uslugi/Systemy-regalowe/) i ciesz się nowymi treściami.

Łóżeczko to rzecz, jaka posłuży nam najdłużej, z tej przyczyny jego kupno przeanalizujmy porządnie. Materac.

W sklepach jest mnóstwo rodzai materaców, różnią się grubością oraz poszyciem. Na rynku dostępne są piankowe jak też gryczano-kokosowe. Trzeba kupić także pościel jak też prześcieradło dla niemowlaka.

You may also like...