Jak skutecznie zaplanować wesele za granicą?

Zaślubiny to dla wielu najcudowniejsza chwila w życiu. Nic więc dziwnego, że chcemy aby był niezwykły. Pragniemy zapamiętać go do końca życia.Zwykle przygotowania trwają około roku. Tyle bowiem trzeba tygodni, by zabukować dom weselny, zamówić zespół izorganizować wiele różnych drobiazgów. Co raz częściej organizuje się śluby tematyczne. Można więc zabawiać się po góralsku, w szlacheckim dworze albo w tonie lat 60. Niedawno pojawiła się popularność na zaślubiny za granicami kraju.

Wiele ludzi marzy o ceremonii na jakiejś egzotycznej wyspie lub w cieniu palm. Dużą renomą cieszy się Hellada. Ma to również związek z rodzinnymi zwyczajami na greckim weselu. Często preferujemy również Italię. Ale nie brakuje chętnych, którzy mówią sakramentalne „tak” w bardziej odległych miejscach: na Hawajach, w Tunezji, czy w Indiach. W zorganizowaniu ślubu za granicądoradzą nam osoby, które zajmują się przygotowaniem ślubów. Posiadają onewielkie doświadczanie, a obeznani w temacie konsultanci zadbają o najdrobniejszy detal. Korzystając z pomocy tegokonsultanta, możemy nie myśleć o zdenerwowaniu przed naszym ślubem i skupić się tylko naprzyjemnychrzeczach.

Pakiety ślubne - Venice Special

Źródło: www.venicespecial.com

Idąc zatrendami rynku, firmy organizujące śluby, włączyły do swojej oferty także ceremonie za granicą. Dlatego planując uroczystość poza granicami Polski, jest korzystnie zwrócić się do nich o poradę. Ale co zrobić, kiedy to nie jest zorganizowane wydarzenie? Wiele jest takich sytuacji, kiedy młodzi poznali siępoza granicami kraju i wezmą tam ślub. Kiedy miłość jest silniejsza od rozsądku i nie wyobrażamy teraz sobie egzystencji bez tej osoby, pragniemy zalegalizować związek. Często na duże wesele nie ma już czasu. Natomiast ślub cywilny za granicą możemy zawrzeć w każdym miejscu. Takiego ślubu może nam udzielić polżyrandole (serwis www) konsul lub dowolny urzędnik państwowy. Trzeba wtedy po powrocie do Polski zarejestrować ten fakt w Urzędzie Stanu Cywilnego. Wiele par zawiera małżeństwo podczas wycieczek zagranicznych. Piękna sceneria europejskich miast, takich jak Rzym, czy Paryż lub bajkowe krajobrazy egzotycznych wysp pomagają w podjęciu takiej decyzji.

You may also like...