Jak ubierać się modnie, a równocześnie niebanalnie? Podpowiadamy kilka trendów na zbliżający się sezon

Jeżeli interesujesz się chociaż troch modą, wówczas bez wątpienia wiesz znakomicie, jak trudno jest ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami, a jednocześnie wyróżniać się spośród tłumu na ulicy i wyglądać oryginalnie.

Dzisiaj radzimy, co będzie w modzie w przyszłym sezonie, jak wykorzystywać posiadane już ubrania i w jaki sposób sprawić, że niemalże wszyscy na ulicy będą się oglądać właśnie za Tobą.
Bliższa ciału bielizna

Autor: Axami
Źródło: Axami
Co będzie w modzie?
spodnie z wysokim stanem stylizacje

Autor: Paul van de Velde
Źródło: http://www.flickr.com

Kurtka zimowa kobieca

Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli śledzisz na przykład najmocniej popularne blogi modowe, wtedy bez wątpienia już zauważyłaś, że obecnie spodnie z wysokim stanem stylizacje niemal wszystkie zdominowały. Jeszcze parę lat temu spodnie chino z wysokim stanem zazwyczaj kojarzyły nam się z „babciowym” stylem, jednakże aktualnie jest to zdecydowanie największy krzyk mody – źródło artykułu. Jeśli chcesz wyglądać naprawdę trendy, musisz mieć w swojej szafie eleganckie spodnie z wysokim stanem – jeśli będą długości przykładowo do kostek, wówczas powodzenie masz zagwarantowane.
Z czym połączyć najmodniejsze części swej garderoby?
Oczywiście jeśli masz na to odpowiednią ilość pieniędzy, niewątpliwie możesz właściwie co sezon wymienić niemalże całą swoją garderobę. Jeżeli jednak nie stać Cię na to lub po prostu nie chcesz wydawać tak wielkich kwot na ciuchy, wtedy powinnaś nauczyć bawić się modą i przykładowo wykorzystywać w nowych stylizacjach elementy ubrania z poprzednich sezonów.

Na przykład każda z nas bez wątpliwości ma w swojej szafie slip ony, które były niesamowicie modne dwa lata temu prześledź tutaj. Jeśli połączysz je ze spodniami z wysokim stanem sięgającymi do kostek, wówczas uczynisz na praktycznie wszystkich wielkie wrażenie.

You may also like...