Jak wybrać dobrą koszulę dla swojego faceta?

W szafie każdego mężczyzny musi być obecnych przynajmniej kilka koszul. Powinny to być zarówno eleganckie, klasyczne koszule białe, jak też koszule w uniwersalnym niebieskim kolorze, nie może zabraknąć w niej również koszul kraciastych. Niebieskie oraz białe koszule są niezwykle uniwersalne, dobierając do nich odpowiednie dodatki, można je ubrać niezależnie od okazji.

biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife
Tak zwani puszyści mężczyźni też chcą prezentować się elegancko, mimo że naprawdę ciężko jest kupić koszule 3xl. Jeszcze trudniej jest znaleźć koszule 4xl. Nie znaczy to, że panowie noszący koszule 3xl lub koszule 4xl muszą zakładać koszule zrobione ze słabych tkanin, o jednocześnie źle wyglądającym kroju. Najkorzystniejszym wyborem dla grubszych mężczyzn poszukujących koszul w dużych rozmiarach jest wyprawa do dobrego sklepu, który zajmuje się sprzedażą męskich ubrań dla puszystych. Taki sklep to pewność, że uda im się wyszukać elegancką koszulę, uszytą z dobrej jakości materiałów – ładne koszule 3xl.

Elegancka koszula musi być uszyta z dobrego materiału. Praktyczne irównocześnie eleganckie są koszule uszyte z bawełny. Bawełniane modele należą do koszul najczęściej spotykanych. Koszule uszyte z bawełny zakłada się zwłaszcza do garnitury. Także koszule do noszenia na co dzień się z bawełny. W przypadku koszul codziennych stosowana jest flanela. Modele z naturalnej, stuprocentowej bawełny mają mnóstwo zalet. Jako podstawową zaletę bawełnianych koszul wymienia się ich oddychalność. Jako największą wadę– ich gniecenie się. Jeżeli chcemy uniknąć gniecenia się koszuli, powinniśmy poszukać koszul z bawełny i włókien poliestrowych. Cena koszul uzależniona jest od materiału, z którego je zrobiono. Te, które uszyto ze stuprocentowej bawełny będą kosztowały więcej od tych z mieszanych tkanin.

męskie koszule

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Za bardzo dobre, ale jednocześnie drogie uchodzą koszule wykonane z bawełny egipskiej. Męskie koszule dzieli się , opierając się na kroju. Wyróżnić więc można koszule proste oraz taliowane. Koszule taliowane nazywane są też koszulami wyszczuplanymi. To najbardziej podstawowy podział koszul dla panów. Idąc dalej, możemy wskazać koszule określone mianem custom fit. Modele te mają być koszulami, które będą pasować na każdego mężczyznę.

You may also like...