Jak wybrać jeansy? Do każdego rodzaju figury możesz dobrać odpowiednie spodnie. Są takie możliwości

Powinniśmy przyznać, iż zakup jeansów to dość osobista czynność, to chwila, jak trzeba skonfrontować się z własną sylwetką. Jak mowa o spodniach jeansowych nie chodzi tylko o sylwetkę, lecz przede wszystkim o proporcje naszego ciała, jakie są faktycznie bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta sytuacja powoduje, że ponad 30 procent kobiet nie potrafi scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście powoduje, że w swojej szafie mają sporą ilość jeansów, jaka zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, czyni zupełnie odwrotnie. Czas to zmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie dość często nie są w stanie zdefiniować, czy mają długi tułów a może krótki. A trzeba wiedzieć, iż ma to ogromny wpływ na to, po które rodzaje jeansów należy sięgać. I nie jest ważne czy mowa o markowych jeansach typu levis, czy być może o standardowych, zakupionych na targowisku. Korzystnie więc znać najistotniejsze wytyczne, co do wybierania najlepszego typu jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów i krótkie nogi, to koniecznie wybierajmy jeansy z wysokim stanem, co faktycznie optycznie wydłuża nogi.

Bardzo częstym błędem, jaki popełniają kobiety jest kupowanie za bardzo długich spodni, które zamiast pasować faktycznie pogrubiają figurę. Jednocześnie, jeansy są bardzo uniwersalne, perfekcyjnie więc pasują zarówno do szpilek i marynarki, lecz także do normalnego t-shirtu i trampek. Co także istotne, a często zapomniane, to fakt, iż nie musisz być chuda jak modelka, ażeby w twojej szafie były jeansy. Jeśli tak myślisz, to musisz szybko zapomnieć o takiego typu

dżinsy od Levis

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

definiowaniu sprawy. Faktycznie bowiem jeansy wyglądają najbardziej korzystnie na kobiecych sylwetkach, na różnorodnych kobiecych sylwetkach.

Przykładowo materiał który opina się na krągłych biodrach i wydatnych pośladkach pokazuje tak naprawdę atuty sylwetki. Markowe jeansy, przykładowo firmy Levis nie traktujmy niczym wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Mając w swojej szafie kilka par jeansów, jesteśmy w stanie dowolnie kreować codzienny ubiór, jednocześnie te bardziej poważne jak i luźne, czyli sportowe.

To niezwykle ważna treść (www.prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/) analizująca opublikowane w opublikowanym tu poście zagadnienia, więc kliknij tu, żeby też ją poznać!

To więc na pewno podnoszące na duchu, że możemy wybrać jeansowe spodnie do każdego rodzaju sylwetki. Zamiast więc żalić się i wpadać w depresję, powinniśmy to wykorzystać.

You may also like...