Jaką biżuterię sprezentować swojej damie – informator

Kobiety uwielbiają wkładać biżuterię, natomiast jeszcze bardziej ubóstwiają ją dostawać od swoich gentlemanów. Niestety świat świecidełek jest dla nas częstokroć obcy i tajemniczy, ale to nie powód aby się wycofywać! Przygotowałem dla Was kilka zasad, którymi można się kierować nabywając biżuterię swoim damom.
A więc zdecydowałeś, iż tym razem podarujesz swej damie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby to były zaręczyny, kwestia byłaby relatywnie łatwa. Miałbyś tu bardzo ograniczony wybór. Jakkolwiek wszelakie inne okazje pozwalają na wybór prezentu z pełnej gamy. A jest w czym wybierać: , kolczyki srebrne, pierścionki, kolczyki, łańcuszki, bransolety, rubiny, perły … Głowa boli. Co gorsza kosztowności, jak większość elementów kobiecego stroju, podlega silnym wpływom mody polecam przeczytać. W związku z tym trudno tutaj mówić o bezwzględnej jak też uniwersalnej klasyce. Należałoby na początek spojrzeć wstecz po czym poszukać natchnień w epokach naszych babuń i dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tu naczelną zasadę: biżuterię ofiaruje się wyłącznie kobietom bliskim. Będzie to przede wszystkim wybranka serca, lecz też matka, siostra bądź córeczka. Precjoza to bowiem bardzo zobowiązujący podarunek. Dama, która nie czuje się związana z osobnikiem oferującym jej biżuterię, powinna, upominek zwrócić.
malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Druga reguła nawiązuje do niewieściej klasy, w której obowiązuje reguła umiaru jak też harmonii. Kupując biżuterię dla swej wybranki, pomnij, że nawet jeśli Twe uczucie jest gorące, podarek nie musi krzyczeć. Tego typu ozdoby są bardziej kropką nad „i” aniżeli naczelnym punktem programu.

Mają akcentować oraz uzupełniać urodę, nie zaś ją przyćmiewać. W związku z tym od wielkości i ilości zdobień, ważniejsza będzie jakość zrealizowania oraz użyte półprodukty. Dzisiaj osiągalna jest również biżuteria (argentum producent biżuterii srebrnej) online – łatwo znaleźć biżuterię online.

You may also like...