Jaki sposób jest najdoskonalszy na nudę? Tworzenie czegoś! Może to być choćby papierowy samolocik, ale czy wiesz jak go wykonać?

Papier jest interesujący, bo można z niego zrobić naprawdę wiele rzeczy. Sprawdź, co masz szansę dzięki niemu stworzyć. Jest mnóstwo takich wynalazków, wiele z nich składałeś, kiedy byłeś jeszcze mały. Aktualnie wykonamy wyczarowany z papieru samolocik, zobaczysz jaka to doskonała zabawa.

Pióro na notesie

Autor: Leslie Richards
Źródło: http://www.flickr.com
Jego zrobienie jest doskonałym i ciekawym sposobem zabicia czasu, z kolei puszczanie go to rozrywka na nieładne dni. Na pewno wykonywałeś je wielokrotnie w dzieciństwie, być może jednak obecnie, gdy stałeś się już dorosły, trochę wyleciało Ci z pamięci w jaki sposób to się robi. Tymczasem te najbanalniejsze zabawy są najlepsze, nie tylko pozwalają nam wrócić do krainy lat dziecięcych, ale również posiadają inne zalety. Jeśli masz dzieci i nie wiesz, co dać im do zrobienia, to taki samolocik zrobiony z papieru z pewnością przyjemnie je zaskoczy.

Skoro opisywana kwestia Cię interesuje i musisz ją zbadać lepiej, więcej przeczytasz w treści (https://olejnik.pl/regaly-stacjonarne/) – to nieco inny punkt widzenia na tę sprawę.

A może się nudzisz i chce jakości zabić czas, tozrobienie tego typu konstrukcji będzie doskonałym sposobem.

Bardziej interesujące to niż nudne wyczekiwanie, w czasie którego ciągnie nas na papierosa. Co ważne, do zrobienia tego rodzaju samolociku potrzebujemy wyłącznie kartki papieru, dostaniesz ją w zwykłym sklepie papierniczym, jak sklep papierniczy – więcej . Tak niewiele potrzeba,by wykreować coś tak interesującego, chociaż jak zobaczysz pracy trzeba w to trochę włożyć. Najlepiej nadaje się papier do drukarki, dostaniesz go w sklepie, w którym są znajdują się artykuły papiernicze – artykuły szkolne szczecin –

Odpowiedni rozmiar nie odgrywa zbyt istotnej roli. Najistotniejsze, aby kartka była prostokątna, a nie kwadratowa. Początkowo spróbuj zagiąć lewy róg papier, zdecydowanie przejeżdżaj po linii zgięcia palcem, by na kartce została ona wyraźnie zaznaczona. Po tym rozkładaj kartkę i chwyć za prawy róg kartki, aby złożyć ją w ten sam sposób jak wcześniej. Po tym zdecydowanie “zaprasuj” kartkę w linii zgięcia. Rozegnij kartkę, boczne trójkąty musisz zagiąć w momencie linii ich wysokości. Chwytaj lewy róg górnego trójkąta, żeby go zgiąć. Najlepiej zrobić tak, by róg stykał się z wierzchołkiem trójkąta.

Uważasz, że ten artykuł jest wartościowy? Jeżeli tak, to poznaj oprócz tego ten wiarygodny tekst (http://www.labempire.com.pl/) – on również zwróci Twoją uwagę.

Tę samą część wykonaj z drugim rogiem.

You may also like...