Jakie istnieją rodzaje portfeli? Który portfel pasuje do sytuacji oficjalnych, a który do tych luźniejszych?

Póki światem całkiem nie będzie rządził pieniądz wirtualny, to portfel zostanie jednym z ważniejszych gadżetów dla każdej z pań jak również każdego pana. Bez względu na to, czy jest pełen pieniędzy, a może raczej pusty, musi być solidny, trwały jak i praktyczny. Niezbędne jest także, żeby się po prostu podobał, w końcu każdy z nas lub posiadać piękne, gustowne rzeczy.

poznaj pełną gamę produktów
Tym bardziej odnosi się to do pań, gdyż jaka pani nie lubi mieć ładnego portfela, takimi modelami okażą się bez wątpienia portfele damskie skórzane. Większość z nas posiada portfel klasyczny, inaczej nazywany portfel-kopertówka. Najczęściej są to portfele ze skóry albo z materiału, jaki udaje skórę. Najczęściej jest podłużny, prostokątny, ale są i w kształcie kwadratu. Zapięcie jest na zamek lub na zatrzask, choć spotykane są modele na bigiel albo magnes (jest dużo modeli).

Jest z pewnością najlepszy dla osób, jakie normalnie ubierają się klasycznie, elegancko, zaś sportowe ubrania wkładają bardzo rzadko. Wiele ludzi, szczególnie kobiet, zamiast tego typu portfeli używa aktówek. Istnieją ich różne rodzaje, lecz aktówki damskie są również coraz bardziej powszechne. Dosyć popularne są także portfele w typie sportowym. Często używają ich osoby, wśród których nie występuje żaden dress code, dlatego na co dzień mogą nosić się luźniej. Są to portfele zrobione z różnych surowców, jak nylon, cordura, zaś rzadziej spotyka się portfele ze skóry, które różnią się od modeli klasycznych różnego rodzaju barwami i wzorami.

Sporo tego typu portfeli jest odporna na wodę, standardowo są także bardziej wytrzymałe jak również odporne na uszkodzenia. Zapięcie modeli sportowych jest trochę mocniejsze oraz dokładniejsze, ponieważ zatrzasków jest więcej, a zamek jest mocniejszy. To jaki portfel portfel damski tanio kupimy jest zależne, w jakich sytuacjach będziemy go potrzebować, bo tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć różnorakie rodzaje. Gdy dajmy na to w pracy trzeba chodzić w garniturze, to wiadomo, że portfel dobieramy do stylu ubioru, natomiast po skończonej pracy, gdy możemy wyglądać bardziej luźno, to można przerzucić się na bardziej sportowy styl. Jak widać wszystko zależne jest od sytuacji, dlatego nie możemy być niewolnikami jednego portfela.

You may also like...