Jakie różnice można zauważyć w używaniu kosmetyków między mężczyznami i kobietami.

Mężczyźni w stosunku do pań dużo mniej używają kosmetyków, bardzo dobrze to widać zresztą po ilości pozajmowanych w łazienkach półek. Jeszcze do niedawna typowemu panu zupełnie wystarczał szampon i płyn do kąpieli, jednak obecnie oferta dla niego będzie znacznie szersza.

Zwiększającej się liczbie mężczyzn zaczyna zależeć na prezencji, dlatego też wybierają oni nie tylko same podstawowe meskie kosmetyki, ale także polepszające wygląd i cerę. Sporym powodzeniem na przykład się cieszą farby i lakiery koloryzujące, które jeszcze do niedawna używane były jedynie przez panie. W sklepach kupić także można najróżniejsze kremy do ciała, które regularnie stosowane dają bardzo dobre efekty. Oczywiście pamiętać też trzeba o różnych perfumach, ich sprzedaż w wydaniu męskim bez przerwy rośnie.
masaż

Autor: Golf Resort Achental Team
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni mają nad kobietami jedynie jedną przewagę, a mianowicie powinni pielęgnować swoje brody.

Szukasz kolejnego tekstu na rozpatrywany tu problem? Jeżeli tak, to ten w serwisie (http://www.ksiega-podatkowa.pl/dla-biur/moduly-delegacje) na 100% też uznasz za interesujący.

Jeśli ktoś nie będzie chciał mieć wcale zarostu, to powinien go systematycznie golić. W tym celu może korzystać z różnego rodzaju maszynek, lub też zakupić profesjonalną, niezwykle ostrą brzytwę. Taka brzytwa na żyletki co prawda będzie wymagać odpowiednich umiejętności podczas golenia, lecz pozwala się poczuć jak prawdziwy twardziel.

Są też panowie, którzy się decydują na zostawienie zarostu na twarzy, lecz taka decyzja wiązać się powinna z tym, że się będzie o niego regularnie dbało. W takiej sytuacji konieczne są na przykład nożyczki do brody , za pomocą jakich będzie ją można w odpowiedni sposób pielęgnować.

You may also like...