Jakie są dzisiaj sposoby i metody na jak najbardziej skuteczną walkę z tak bardzo nielubianymi przez panie zmarszczkami.

Ktoś, kto wynajdzie stuprocentowo skuteczny lek na zmarszczki zapewne pozostanie jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Bowiem mało jest kobiet, które za skuteczne wyeliminowanie ich nie zapłaciłyby małej fortuny.

Lecz na razie wydają one pieniądze na techniki, które mogą pozwolić na dość skuteczną eliminację zmarszczek, lecz całkiem ich nie eliminują. Jedną ze starszych, ale cały czas stosowanych w gabinetach kosmetycznych, jest botoks w Warszawie.

twarz

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Pomimo powszechnie panujących opinii botoks jest bardzo bezpieczną i skuteczną techniką. Same zabiegi będą polegać na wprowadzaniu niewielkich dawek botulinowej toksyny do odpowiednich fragmentów twarzy, przez co zlikwidowane zostaną problemy związane ze zbytnimi skurczami mięśni. Preparat ten ma działanie miejscowe jedynie w mięśniach, w których go wstrzyknięto, powodując ich wygładzenie i rozluźnienie. Dzięki temu po paru tygodniach od wykonania zabiegu skóra na twarzy wygląda znacznie młodziej, a większość wcześniejszych zmarszczek zwyczajnie znika.

kobieta

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną metodą na poprawienie wyglądu swojej twarzy będzie wypełnianie zmarszczek w Warszawie. Najczęściej zabieg ten wykonuje się wykorzystując kwas hialuronowy, zwany też przez wiele osób eliksirem młodości. Substancja ta jest naturalnie obecna w ludzkich organizmach, dzięki czemu jest niezwykle bezpieczny i nie wywołuje praktycznie żadnych alergii i uczuleń.

Zapewne zainteresuje Cię ta polecana strona www (http://www.wonia.pl/czy-warto-brac-slub-w-zimie/) na ten wątek, zatem nie czekaj – kliknij tutaj i przeczytaj więcej na ten temat!

Podstawową rolą tego kwasu będzie wiązanie wody, jednak wraz z upływem lat jego ilość się zmniejsza, sprawiając tym samym kłopoty ze skórą. W opisywanym zabiegu w zmarszczki wstrzykiwany jest właśnie ten kwas o właściwie dobranym stężeniu, dzięki czemu zaczyna on na powrót związywać wodę i nawilżać skórę, dając jej gładkość i sprężystość. Efekty działania kwasu są widoczne praktycznie od razu i mogą się utrzymywać nawet przez kilka miesięcy. Po tym okresie czasu substancja zostaje wchłonięta i konieczne jest powtórzenie zabiegu. Jednak z powodu tego, że technika ta jest bardzo bezpieczna i nie daje żadnych powikłań, to bez problemów można ją cyklicznie stosować. Więcej szczegółów na stronie .

You may also like...