Jakie upominki ofiarujemy panom, którzy pozostają drodzy naszemu sercu

Gdy nieuchronnie i dużymi krokami zbliżają się imieniny ukochanego mężczyzny lub tejże osobie wypada podarować prezent z okazji gwiazdki bądź tak dla przekory nawet na Dzień Dziecka, to wybór odpowiedniego przedmiotu wcale nie pozostaje tak prosty, jak moglibyśmy sądzić po spojrzeniu na uginające się półki sklepowe.

kosmetyki męskie

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu wybór nie jest dobrze przemyślany, a w konsekwencji osoba obdarowana nie będzie tak zadowolona, jak pragnąłby ofiarodawca. Na szczęście w naszej ludzkiej świadomości istnieje pewien niezapisany rejestr artykułów, które można podarować praktycznie na każdą okazję, ale pamiętajmy o tym, że nie zawsze bywa on najlepszym rozwiązaniem. Wart pamiętać o tym, że mimo wszystko zapachy Serge Lutens nie każdemu są w stanie się spodobać.

Z paniami rzecz wydaje się być w miarę nieskomplikowana. Zazwyczaj faceci obdarowują swoje damy bukietem kwiatów i tego rodzaju prezent zawsze jest na miejscu i nie budzi żadnych kontrowersji lub niepotrzebnych domysłów. Z kolei w przypadku panów sprawa nie pozostaje już tak nieskomplikowana, bo wystarczy wyimaginować sobie sytuację, w której pracownik, w ramach bożonarodzeniowej premii, dostaje od swojej przełożonej… buteleczkę perfum tom ford black orchid czy czegoś podobnego.

Bądź co bądź, kosmetyki wydają się pozostawać najlepszym pomysłem na upominek. Chociaż i tutaj nie zawsze dobrze trafimy w gusta jubilata.

Każdy odsyłacz do artykułu prowadzi jedynie do przydatnych stron, na jakich przeczytać możesz o najważniejszych sprawach. Nie wahaj się, jedynie kliknij w niego!

Pewnym wyjściem z rzeczonej sytuacji może być zakup markowych perfum, na przykład serge lutens. Wydatek powyżej 300 złotych właściwie zawsze się opłaca – wystarczy, że facet skontroluje cenę w internecie lub w perfumerii, a na pewno będzie pragnął używać tak ekskluzywnego nabytku. Zresztą sami nie raz przekonaliśmy się o tym, że firmowe wyroby, czyli te z górnej półki, to zupełnie inna historia niż tanie podróbki.

perfumy od Versace

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei niektóre małżonki najzwyczajniej w świecie pytają wprost swoich mężów o to, co pragnęliby dostać w ramach podarunku. W dobrym guście jest kupowanie rzeczy, które będą potem służyły jedynie jubilatowi. I najprawdopodobniej z tego powodu dużą popularnością cieszą się… skarpetki bawełniane – zawsze bywają potrzebne i stuprocentowo będą noszone na jedną parę nóg. Jednak faceci tego elementu garderoby raczej nie uznają za dobry, a tym bardziej, świetny prezent. Mogą zażyczyć sobie na przykład zapachu marki tom ford black orchid, a w takim razie panie powinny o tym fakcie zostać poinformowane wcześniej – w końcu na taki podarek należy odłożyć nieco więcej grosza.

You may also like...