Jedna z kluczowych kwestii, przy planowaniu ślubu – sala

Gdy organizujemy sami swój ślub dochodzi nam całe mnóstwo obowiązków. Zaczynając przeważnie zastanawiamy się nad listą gości, a potem czekamy, aż wszyscy potwierdzą swoje przybycie. Wtedy przychodzi czas rozsadzania gości. W obecnych czasach część osób nie robią winietek i każdy może usiąść gdzie chce.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak w takich przypadkach bardzo często dochodzi do tego, że osoby, które przyszły razem siadają osobno. Nie jest to fajna sytuacja. Jeżeli więc jednak postawimy na winietki, czyli będziemy planować jak goście będą siedzieć musimy poinformować o tym ludzi, którzy zajmują się wystrojem naszej sali. Wiemy też, że sala weselna musi zostać zamówiona dużo wcześniej, szczególnie, jeśli jak większość osób staramy się o zorganizowanie wesela w okresie od maja do końca września. Niektóre sale mają tak duże obłożenie, że przez najbliższe dwa lata nie mają wolnych terminów na wesela. Dlatego trzeba dużo wcześniej zabrać się za szukanie sali weselnej.

Przyozdobienie, rozstawienie stołów i krzeseł, spojrzenie na każdy detal

Każdy chciałby, żeby jego ślub był wyjątkowy. Jednak, żeby cała impreza weselna była naprawdę dobrze zapamiętana to musimy pamiętać o wielu szczegółach. Najważniejsze to odpowiednia sala weselna, która zmieści wszystkich gości i umożliwi świetną zabawę. Trzeba porozmawiać z osobami, które wynajmują sale jak to jest z jej przyozdobieniem. Czasem para młoda woli sama wszystkim się zająć, bo wynajmujący przewiduje np. jedynie dwie opcje kolorystyczne. Jednak większość ma w swej ofercie bardzo różne opcje wystroju sali weselnej.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Agence Tophos
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego prawie na sto procent uda nam się z tego bogactwa znaleźć coś dla siebie. Rzeczywistość jest taka, że każdą dużą przestrzeń jesteśmy w stanie zaaranżować na salę weselną. Jednak może powstać kłopot z ciepłymi posiłkami, bo jeśli chodzi o zimne jedzenie i napoje to problemu nie będzie.

Interesuje Cię ten materiał? Jeżeli tak, to namawiamy do kliknięcia tutaj. To ciekawe opracowanie (https://www.pomnikiwroclaw.pl/), które również z pewnością Cię zafascynuje.

Nawet z orkiestrą da się coś wymyślić. Jednak, jeżeli nie będzie kuchni, gdzie da się podgrzać potrawy to będzie spory problem. Jak wiemy polskie wesele nie może obyć się bez gorących potraw, więc jeżeli już sami zaaranżujemy jakieś miejsce na salę weselną to pamiętajmy o tym, że musimy pomyśleć, co zrobić, by posiłki podać na ciepło.

You may also like...