Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, czym będzie zawartość torebek większości pań.

Damska torebka od dawna pozostaje niezgłębioną tajemnicą dla większości mężczyzn. Jest jak jaskinia skrywająca pełne tajemnic rzeczy, o istnieniu jakich będzie jedynie wiedzieć wtajemniczona kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed innymi domownikami.

modne damskie torby na zakupy

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od rozmiaru torebki i stylu kobiety, zawartość będzie się wahać od kilkunastu elementów do nawet kilkudziesięciu. W prostej wersji znaleźć tam można tylko najbardziej potrzebne rzeczy, to znaczy komplet dokumentów, telefon komórkowy, klucze do domu, portmonetkę, słoneczne okulary, jednorazowe chusteczki, krem do rąk, balsam do ust, składane lustereczko, mały grzebień oraz oczywiście para rajstop na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja zawiera dodatkowo notes z długopisem, parasolkę, gumy miętowe, zestaw pilniczków do paznokci i lakier do uzupełnienia ewentualnych odprysków. Przydają się oczywiście plastry opatrunkowe, igła z nićmi, tabletki od bólu głowy i inne akcesoria.

To wszystko niewiele znaczy w porównaniu do hitu ostatnich lat, który powalił kobiety na kolana. I to niestety w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo z powodu ciężaru, jaki sobie zafundowały. Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. To nie jest pusta siatka, którą wypełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przybyciu do mieszkania. Wręcz przeciwnie, to klasyczna torebka, do której dodatkowo można spakować mniejsze zakupy. I tu rozpoczyna się zabawa. W zasadzie nie da się wymienić zawartości takich torebek, gdyż zależnie od statusu materialnego i momentu w życiu można tam znaleźć dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy będą nosić komplet pieluch, smoczki i przykładowo kupione dawno ale nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Zbuntowane nastolatki będą się chwalić paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i na przykład okularami przeciwsłonecznymi. Starsze niewiasty nie będą im ustępować, gromadząc w czeluściach pudry, szminki, stare zdjęcia oraz tabliczkę czekolady dla wnuka.

You may also like...