Jest parę rzeczy, jakie wspomogą uratować się z wszelkiej modowej opresji, winny znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny

[TAG=elegancja] bywa sprawą pieniędzy, jednakże portfel nie jest tu najwyższym sprawdzianem. Przede wszystkim liczy się elegancja i należycie przystosowanie ubrania do sytuacji.

Kołnierzyk koszuli

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Jest kilka rzeczy, jakie pomogą uratować się z każdej modowej opresji, powinny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Bez koszuli po prostu nie da się w dzisiejszych czasach funkcjonować.

Inne, także niezwykle interesujące szczegółowe omówienie opisywanego tematu odnajdziesz tutaj. Przeczytaj koniecznie a z pewnością nie stracisz czasu!

Jest zarówno elegancka jak i stosowna. Istotne, by uszyta była z stosownej tkaniny, nieprzejrzystej i najodpowiedniej ze stuprocentowej bawełny. Jeśli mamy tylko jedną elegancką koszulę, praktyczniej, by miała rękawy zapinane na guziki. Powinno się jednakże mieć w wyposażeniu jedną koszulę na spinki. Te wcale nie wychodzą z mody, dodają całości dobrego smaku i akcentują osobowość. Mankiety i eleganckie koszule męskie, zobacz nie powinny wystawać na bardziej niż centymetr poza rękaw marynarki. Przy mankietach na spinki wypada pamiętać, żeby nie zatrzymywały rękawów marynarki, co może się zdarzyć, jeśli wybierzemy za bardzo duże mankiety bądź spinki. Wielkość kołnierzyka, szerokość i forma – zestawia się do zarysu głowy i szyi.
Wiadomym jest, że figury krągłe i tęższe mają szansę wizualnie wysmuklić rysunek twarzy, łącząc kołnierzyk kanciasty w stylu brytyjskim, inaczej wydłużony do przodu. Posturę zawsze łatwiej wyprofilować szyjąc elegancką koszulę na miarę.

Jeżeli uważasz, że wiadomości umieszczone w niniejszym tekście są warte Twojej uwagi, kliknij tu – ten unikalny serwis www (https://secretclient.com/badania-marketingowe/mystery-shopping/) też Cię zafrapuje.

Pasek skórzany nie pełni funkcji trzymacza. Bywa zaledwie zdobieniem. Nie powinien różnić się stylistycznie, kolorystycznie i materiałowo od butów, lecz także nie powinien być z bliźniaczej skóry (prawo kompletów w męskiej elegancji nie funkcjonuje). Nie stosujemy paska skórzanego z zupełną sprzączką a przede wszystkim z napisami czy też logotypu firmy. Coś takiego uważa się w eleganckim świecie za porażkę. Wszelkie wyszczególnione wcześniej paski skórzane cechuje przede wszystkim ponadczasowość, w związku z tym warto potraktować je jak lokatę, która posłuży nam wiele lat, bez względu na przekształcające się mody. Lepiej posiadać jedne odpowiednie dżinsy, które będziemy nosić kilka lat, aniżeli 3 pary tańszych, jakie po kilku użyciach nie będą się nadawały do założenia. Należałoby szukać odzieży i dodatków odpowiedniej renomy i zawsze wyglądać elegancko.

You may also like...