Jeżeli lubisz dla przykładu się przebierać, wtedy Halloween to zdecydowanie święto właśnie dla Ciebie

W współczesnych czasach Halloween staje się coraz bardziej modne. Pomimo tego, że jeszcze kilkanaście lat temu święto to było obchodzone niemalże tylko w Ameryce, obecnie jest obchodzone praktycznie we wszystkich państwach. Jeśli jesteś ciekawy, jak rozwinęło się to święto na przestrzeni dekad, wtedy niewątpliwie powinieneś przeczytać nasz artykuł – znajdziesz w nim sporo przydatnych wiadomości na ten temat.

Kolekcja dekoracji Halloween

Autor: Empik
Źródło: Empik
Dobrze zacząć od tego, że Halloween jest obchodzone trzydziestego pierwszego października, a zatem w przeddzień święta Wszystkich Świętych. To mocno ważne święto w tradycji chrześcijańskiej, dlatego być może dokładnie stąd wzięła się niechęć katolików do obchodzenia tego święta. Halloween najczęściej było obdarzane mianem święta pogańskiego, którego katolicy nie powinno obchodzić. Na niechęć do Halloween niewątpliwie składa się także jego charakter – wszak to święto, które mówi o duchach i nadprzyrodzonych stworach, w które chrześcijanie nie powinni wierzyć. Na szczęście dzisiaj Halloween jest traktowane raczej jako zabawa i okazja do spędzenia czasu z bliskimi. Kiedy ma się to przyłożyć do poprawienia relacji między Wami, wtedy na pewno powinieneś to wykorzystać.

Co robić w Hallowen? Praktycznie nieodłączną częścią tego święta są przede wszystkim wielkie dynie, z których wycina się twarze upiorów. W środek wydrążonej dyni wkłada się świecę, która daje niesamowitą poświatę. Jeżeli zobaczysz taką dynię w środku nocy, wtedy na pewno możesz się naprawdę przestraszyć.

Dużo osób w Halloween przebiera się na przykład za upiory czy zjawy. Jeśli wiesz cokolwiek na temat tego święta, na pewno nie musimy Ci mówić, że niemalże najbardziej popularną zabawą w Halloween jest „cukierek albo psikus”.

Ten link do www worek mikołaja zdziwi Cię niezwykle optymistycznie. Odkryjesz tam masę drobiazgowych postów. Zatem nie zwlekaj i klikaj!

Dzieci przebrane za zjawy chodzą po okolicznych domach, za co dostają niewielkie cukierki. Kiedy nie dostaną cukierków, wtedy powinny zrobić domownikom jakiegoś psikusa – przykładowo zadzwonić do drzwi u uciekać. To niezwykle modna zabawa, którą kochają przede wszystkim dzieci.

Jak widać, nie takie Halloween (odwiedź witrynę) straszne jak je malują. Kiedy masz ochotę na trochę zabawy, wówczas na pewno powinieneś wyjść w ten dzień z domu. Jeśli nie teraz jest czas na zabawę to kiedy? Gorąco polecamy Ci wzięcie udziału w tegorocznym Halloween, bo będzie to bez wątpliwości niezapomniana dla Ciebie przygoda na całe lata.

You may also like...