Każdy, kto prowadzi salon fryzjerski lub kawiarnię, wie, jak istotny jest design oraz klimat danego lokalu

Miejsce tworzą ludzie – to fakt, ale nie do końca. O lokalu zwykle świadczy nie tylko dobry kucharz czy fryzjer, ale również kolor ścian czy piękne drewno na podłodze.

stół

Autor: ZP „Ćmielów”
Źródło: ZP „Ćmielów”
Uwielbiamy w danym miejscu czuć się po prostu miło.
działalność

Autor: Times Square Public Relations
Jeżeli bistro ma świetnego kucharza, a salon kosmetyczny – stylistę, to sukces lokalu jest niemal jak w banku. Niezbędny będzie jeszcze tylko klimat miejsca. A ten klimat tworzy tak zwany design. Nie sposób tego zignorować. Wobec tego właściciele lokali, gdzie najczęściej przychodzą klienci, pragną, żeby czuli się oni u nich miło – jak u siebie w domu. Ważny będzie odpowiedni dobór odcieni, ale również materiałów. I nie chodzi tylko o ściany. Wbrew ogólnym przekonaniom tak samo ważna jest również podłoga. Jej struktura oraz ogólne dopasowanie do designu całego wnętrza. Wytypowanie dobrego materiału będzie wyjątkowo istotny. Jeśli mamy lokal niezwykle elegancki, to możliwe, że idealnie będą u nas na podłodze pasowały płytki, które przypominają drewno. Jest to hit ostatnich kilku lat. Niektóre salony czy restauracje stawiają również na intensywne odcienie. Modne ostatnio są podłogi przykładowo czerwone albo pomarańczowe. Oczywiście muszą pasować do designu, ale ogólnie są dobrze odbierane przez gości.http://www.poltrading.com.pl/ (http://poltrading.com.pl/)I co najistotniejsze – dzięki temu rozwiązaniu lokal będzie zapamiętywany przez odwiedzających.

Jeśli jesteśmy właścicielem jakiegoś lokalu i chcemy postawić na nietypowy wystrój, to powinniśmy w nieszablonowy sposób podkreślić podłogi. Warto być pionierem wyjątkowych aranżacji.

You may also like...