Kilka słów o modzie

Mężczyźni nierzadko mają kłopot ze zrozumieniem pań. Trudno się dziwić, wszakże płeć określa bardzo dużo – nasze czyny, preferencje i talenty. Oczywiście prawidłowe są prawa równości płciowej, ale nie znaczy to, że ignoruje się występujące różnice.

Jesteśmy w stanie sterczeć długie godziny przed lustrem i wybierać właściwy krój lub wzór. Nie często jednak z takim samym zaangażowaniem zajmujemy się tym, co posiadamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas takich namiętności. A przecież to tak samo istotny szczegół całego stroju, co spodnie, czy bluzka.

Można powiedzieć, że umiłowania panów sprawiły, że panie spędzają dużo czasu nad wyborem biustonoszy. Niektóre komentatorki z feministycznym skrzywieniem zaznaczają, że jest to przejaw samczej mocy na kobietami. Czy jest tak faktycznie? Możliwe, jednak warto dodać, iż panie też mają pewien wpływ na wygląd facetów – panowie regularnie mają kompleksy przez wielkie brzuchy i małe przyrodzenia.

bielizna

Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część garderoby zastępowano pasami z materiału, którym kobieta przepasała się w biuście. Poprzez następne epoki tkanina przechodziła ewolucję, aż przybrała kształt okrutnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także zazwyczaj deformowały jej ciało. Cierpień doznawały też narządy wewnętrzne. Gdy po wielu wiekach panie zerwały z siebie to straszne narzędzie, zaczęto projektować pierwsze.

Jeśli nie potrafisz znaleźć w sklepach z ciuchami towarów w wielkich rozmiarach, użyj wsparcia cyberprzestrzeni. W internecie jest cała masa sklepów WWW z biustonoszami.

Jeśli opracowany tutaj artykuł pochłonąć Cię i chcesz więcej, to na pewno spodoba Ci się link do witryny złote literki na łańcuszek, gdzie znajdziesz dużo wątków.

Spore rozmiary namierzysz, gdy do Google wkleisz sformułowanie „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też w tym miejscu: ). W tym sezonie trendy są ekstrawaganckie stylizacje, które silnie czerpią z minionych lat. Jeżeli planujes być modna, kup biustonosz typu Push-Up (tutaj znajdziesz więcej).

You may also like...