Kilka słów o modzie

Mężczyźni nierzadko mają kłopot ze zrozumieniem pań. Trudno się dziwić, wszakże płeć określa bardzo dużo – nasze czyny, preferencje i talenty. Oczywiście prawidłowe są prawa równości płciowej, ale nie znaczy to, że ignoruje się występujące różnice.

Jesteśmy w stanie sterczeć długie godziny przed lustrem i wybierać właściwy krój lub wzór. Nie często jednak z takim samym zaangażowaniem zajmujemy się tym, co posiadamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas takich namiętności. A przecież to tak samo istotny szczegół całego stroju, co spodnie, czy bluzka.

Można powiedzieć, że umiłowania panów sprawiły, że panie spędzają dużo czasu nad wyborem biustonoszy. Niektóre komentatorki z feministycznym skrzywieniem zaznaczają, że jest to przejaw samczej mocy na kobietami. Czy jest tak faktycznie? Możliwe, jednak warto dodać, iż panie też mają pewien wpływ na wygląd facetów – panowie regularnie mają kompleksy przez wielkie brzuchy i małe przyrodzenia.

bielizna

Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część garderoby zastępowano pasami z materiału, którym kobieta przepasała się w biuście. Poprzez następne epoki tkanina przechodziła ewolucję, aż przybrała kształt okrutnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także zazwyczaj deformowały jej ciało. Cierpień doznawały też narządy wewnętrzne. Gdy po wielu wiekach panie zerwały z siebie to straszne narzędzie, zaczęto projektować pierwsze.

Jeśli nie potrafisz znaleźć w sklepach z ciuchami towarów w wielkich rozmiarach, użyj wsparcia cyberprzestrzeni. W internecie jest cała masa sklepów WWW z biustonoszami. Spore rozmiary namierzysz, gdy do Google wkleisz sformułowanie „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też w tym miejscu: ). W tym sezonie trendy są ekstrawaganckie stylizacje, które silnie czerpią z minionych lat. Jeżeli planujes być modna, kup biustonosz typu Push-Up (tutaj znajdziesz więcej).

You may also like...