Category: Moda retro

najmodniejsze półbuty nieodzowne w każdej szafie

Niezobowiązujące przyjęcie, o którym dowiedzieliśmy się na dwie godziny przed, bywa powodem niepotrzebnego stresu. Wiąże się ono z pewnymi dylematami. Co można ubrać, a co nie będzie dobrze odebrane. Czy trzeba się pokusić o wygląd nieco bardziej wytworny? Czy też lepiej będzie nie peszyć innych zbytnio wykwintnym strojem? Jest sporo pytań, które absorbują myśli osób nie przygotowanych na tego rodzaju niespodziewane okoliczności.

Stylowe buty dla pań na niejedne wyjście

Kobiety lubią mieć w swojej domowej garderobie dużo rozmaitych obuwia. Niektóre panie uwielbiają mieć nawet kilka par wygodnych i warto wyglądających pantofli i butów mocniej basenowych, które będą przez nie zakładane po kąpieli.

Mierzymy czas z casio, deszcz nam nie straszny z marką hunter – zobacz, co jest teraz na topie

Mawia się, że osoby szczęśliwe czasu nie liczą i może coś jest w tym przysłowiu. Jednak nawet, jeżeli tego czasu nie odliczają, to powinni posiadać dobry zegarek, by się nigdzie nie spóźnić. Gdy poszukujemy zegarków musimy pomyśleć o tym, jakie są nasze potrzeby. Jeżeli zależy nam na funkcjonalności i na porządnej jakości to zegarki casio na 100% będą strzałem w dziesiątkę.

Gdzie robić zakupy obuwnicze

Razem z nadejściem wiosny, pogoda zmienia się diametralnie. Śnieg znika, temperatura z dnia na dzień jest coraz wyższa, jest sucho i słonecznie. To wszystko powoduje, że w tym czasie jesteśmy zobligowani zmienić trochę naszą garderobę. Płaszcze puchowe i kozaki idą na pawlacz, robiąc miejsce mocniej letnim kreacją. Niestety, zazwyczaj się zdarza, że potrzebujemy nieco dokupić rzeczy, gdyż te z poprzedniego roku wyszły z mody bądź są zdewastowane. Gdzie najwłaściwiej kupować buty?

Jak dobrze przyszykować się na urlop w górach?

Jak odpowiednio przygotować się na wczasy w górach? Trzeba zabrać stosowne ubrania i dodatki. Wypoczynek w górach w lecie nie różni się mimo pozorów od tego nad morzem. W górach również się opalamy, chodzimy jak też korzystamy z pływalń. Co spakować, by być modnym na stoku latem?