Category: Moda retro

Cenisz wygodę? Zdecyduj się na buty sneakers

Każdy z nas lubi dobrze się prezentować, albowiem to od naszego wyglądu w kluczowej mierze jest zależny humor, jaki towarzyszy nam konkretnego dnia. Fatalnie ułożona fryzura, niedbały make-up czy niewyprasowana koszulka może zdecydowanie zmniejszyć naszą samoocenę i nie dotyczy to jedynie pań, lecz również mężczyzn, którzy z coraz większą chęcią dbają o swoją prezencje.

Buty to jedna z najistotniejszych pozycji w każdej garderobie. W dzisiejszych czasach bezapelacyjnie królują sn

Żyjemy w świecie zdominowanym przez Internet. Medium to ma ogromny wpływ na prawie wszystkie dziedziny naszego życia, w tym oczywiście i modę. Dzięki licznym blogom i portalom internetowym najnowsze trendy rozprzestrzeniają się z prędkością światła, a ich twórcy z dnia na dzień stają się popularni przez rzesze Internautów z całego świata.

Wyprawka dla brzdąca

Narodziny dziecka to bez wątpliwości jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w życiu każdej rodziny. Zanim jednak dojdzie do narodzin, można jak najlepiej przygotować się na przyjęcie nowego członka rodziny. Tym, o co przede wszystkim powinna zadbać każda mama, jest wyprawka dla dziecka.

Spodnie trekkingowe zrobione będą z mocnego tworzywa

Czy zaznaczymy jak przedstawiają się spodnie trekkingowe?. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że im mocniejsze okażą się być spodnie, które ubieramy, tym więcej będziemy mogli w nich chodzić. Przez to właśnie tak istotne będzie to, aby spodnie trekkingowe mieściły się w naszej szafie, zwłaszcza że świetnie sprawdzają się one na długie wyprawy.