Category: Moda retro

Jak musimy dobierać okulary przeciwsłoneczne? Na co zwracać uwagę? Co jest ważne?

Okulary przeciwsłoneczne są bardzo ważne, to z pewnością coś więcej niż jedynie modny dodatek do stroju. Najlepsze jakościowo soczewki ochraniają oczy przed nieprzyjaznymi promieniami UV, a ponadto polaryzują światło słoneczne.
Modele z podstawowym filtrem UV, z powodu stałej ilości przepuszczanego światła, są dobre w warunkach równomiernego nasłonecznienia.

Jak dobrze przyszykować się na urlop w górach?

Jak dobrze przygotować się na urlop w górach? Musimy zabrać stosowne ubrania a także dodatki. Wypoczynek w górach w lecie nie różni się pomimo pozorów od tego nad jeziorem. W górach również się opalamy, spacerujemy i korzystamy z pływalń. Co spakować, by być modnym na stoku w lecie?

Co musimy brać pod uwagę kupując odpowiednie okulary na słońce? Jaki kształt oprawek okaże się dla nas dobry?

Wybór odpowiednich okularów jest podobnie istotny jak wybór ubioru. Z tego względu warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, jeśli chcielibyśmy kupić odpowiednią dla nas parę.
Trzeba wiedzieć, że nawet najlepsze okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą wyglądały nieładnie, jeżeli będą źle dobrane.

Kupowanie dodatków do ciuchów w sieci? Zobacz, czego unikać!

W dzisiejszych czasach w sieci można kupić praktycznie wszystko – wystarczy tylko wiedzieć, gdzie dokładnie szukać. Ty również zdecydowanie przynajmniej od czasu do czasu kupisz coś w internecie – to fantastyczny sposób na zaoszczędzenie nie tylko sporej ilości czasu, ale także pieniędzy – towary w sklepach internetowych zwykle są bowiem o wiele tańsze niż te same towary w sklepach stacjonarnych.