Category: Szpilki

Ładne koszulki na krótki rękaw na zimniejsze pory roku

Wszystkie kobiety lubią mieć w szafie ciuch, który będzie przykuwał uwagę ludzi dookoła. Jednak, jeśli chcielibyśmy znaleźć sobie ciuch w najmodniejszym kolorze tego sezonu, to lepiej wybrać T-shirt w takim kolorze a nie płaszcz, który chcemy mieć na dwa czy nawet trzy sezony. Ciuchy na parę sezonów to duży wydatek.

Cudowne ręcznie robione czapki i rękawiczki

Jeszcze nie tak dawno temu w szkołach uczono uczennice robótek ręcznych. Był to przedmiot obowiązkowy w programie, dzięki czemu kobiety były w stanie później wykonywać różnorodne czynności związane z szyciem. Zresztą przez długi czas robótki ręczne były najczęstszym sposobem wykorzystywania wolnych chwil przez kobiety. Było to niewątpliwie niezwykle pożyteczne.

Buty ślubne – kilka rad

Ślub to niewątpliwie jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdej zakochanej pary. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają wiele miesięcy, a przyszła panna młoda bardzo dba o to, by wyglądać zniewalająco pięknie. Odpowiednia suknia ślubna, welon i inne dodatki są bardzo ważne, ale jednym z podstawowych elementów stroju są buty ślubne.