Klipsy oraz bransolety bywają nieodłącznym znakiem rozpoznawczym damy szykownie ubranej i podążającej za aktualnymi trendami w modzie

Według powszechnej opinii nie ma na globie brzydkich kobiet, są tylko takie, które o siebie się nie troszczą. Chociaż że wielu facetów ma zgoła odmienne zdanie, to jednak trudno przyznać im rację. Wystarczy tutaj powołać się na artykuły zamieszczone w damskiej prasie, gdzie opisywane bywają niesamowite metamorfozy pań po czterdziestce. A jako dowód autorki danego tekstu zamieszczają fotografie szczęśliwych przedstawicielek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei modnisie nie omieszkają dorzucić do powyższego wywodu słów sławnej gwiazdy filmowej, czyli Marlin Monroe. Ta modelka przekonywała, że najlepszym druhem dla kobiety bywają… diamenty. To jeden z najdroższych elementów kobiecej biżuterii. Przezroczyste i całkiem przecież niepozorne kamyczki lub, jak kto woli, szkiełka bywają oprawiane w metale szlachetne, czyli np. złoto i tak powstają kolczyki, które kosztują fortunę.

Rzecz oczywista nie każdą niewiastę stać będzie na tak wyszukaną i drogą biżuterię. Zresztą te niczym się niewyróżniające kury domowe i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zauważą, że bransoletki srebrne (wejdź do sklepu) na przegubie ręki ich najlepszej kumpelki zawierają diament, perłę lub inny drogi dodatek. Do tego niezbędna jest wiedza, którą posiadł pracownik sklepu z biżuterią.Srebro jest metalem, który doceniły kobiety w wieku dojrzałym, jak i osiemnastolatki. Z tego surowca powstają pierścionki czy łańcuszki, nawiasem mówiąc chętnie noszone obecnie przez kobiety. A prawdziwą furorę już jakiś czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które bywają zakładane tak na doniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po parku. Wszystko dlatego, że taka biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ świetnie komponuje się i z dżersejowymi koszulami, i z wyjściowymi kostiumami.

Pełna oferta tutaj

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach ubiegłego wieku kobiety po trzydziestce wkładały duże kolczyki w kształcie kół. I do dzisiaj ta moda przetrwała, ale w trochę zmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniejszą biżuteria, która wreszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą atrakcyjnie zaprojektowanych linii, nierzadko z ornamentami roślinnymi. Nic więc zaskakującego w tym, że niejedna dama chce mieć w swojej szkatułce taką biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nierozerwalnie kojarzyć się z eleganckim wyglądem i rzecz jasna świetnym samopoczuciem.

You may also like...