Kobiece i naturalnie ułożone – uczesania na lato

Kobiece i zmysłowe – takie powinny być fryzury na lato 2015. Modne są wszelkie długości włosów, jednak podstawą stylizacji okaże się kolor. Najbardziej pożądany odcień to tzw. „brond”, polegający na mixie brązu oraz słonecznego blondu, oczywiście w odcieniach naturalnych. Pasma koloryzuje się tak, by blond z brązem naturalnie się przenikały. To już nie jest dobrze znane nam ombre, gdzie z wyraźnym kontrastem. Przejście koloru jest łagodne. Nie zapominajmy też o rudościach czy białych odcieniach blondu.

kręcone rude włosy

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz aby płomienne rudości towarzyszyły nam na włosach jak najdłużej, powinno się używać specjalnych kosmetyków, wspomagających ich pielęgnację. Podstawą niech będzie szampon do włosów farbowanych. Sklepowe półki uginają się od szamponów, jednak bardzo łatwo jest trafić na kosmetyk, którego stosowanie nie daje żadnych efektów. Wypróbujmy więc profesjonalne produkty firmy Schwarzkopf Professional.

Farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Nie bez kozery kosmetyki do stylizacji tej marki są stosowane przez salony fryzjerskie. Jeżeli więc chcemy mieć gwarancję, że nasze włosy każdego dnia będą mocne i zdrowe, a ich stylizacja bezproblemowa, zdecydujmy się na jeden z profesjonalnych fryzjerskich produktów marki Schwarzkopf. Bądźmy przekonane, iż jeśli raz damy się namówić na kosmetyki tej marki, zaczniemy używać ich regularnie.

Czy ciekawią Cię tego typu wątki? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (http://www.dermamed.com.pl/oferta/laserowe-leczenie-blizn) takiego rodzaju opisów znajdziesz na naszej następnej stronie. Namawiamy!

Szampon Schwarzkopf Professional zapewnia włosom zauważalnie większą jaskrawość koloru, wygładzenie oraz odczucie mocno nawilżonych włosów.

Idealne są włosy naturalne, lekko pofalowane, w pozornym nieładzie, rozwiane wiatrem. Lecz jak nadać lekkości włosom tak aby się nie sklejały? Ten problem nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Laboratoria Schwarzkopf poradziły sobie z tymi problemami.

Chcesz odnaleźć coś innego na omawiany w tym miejscu wątek? Kliknij ten link – ta użyteczna propozycja bez wątpienia może rzucić nowe światło!

W sieci czekają na nas spraye bez spłukiwania i pudry, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a gwarantują efekt dodatkowej objętości.

Jeśli mimo wszystko dobrze czujemy się w prostych włosach, powinniśmy przed zabiegiem prostowania zastosować serum Schwarzkopf OSIS+ Flatliner, które nie tylko zapewni ochronę termiczną włosów, ale przyspieszy czas zabiegu.

You may also like...