Koniec z nudnymi prezentami urodzinowymi

Gdy zbliżają się urodziny kogoś z naszych bliskich zazwyczaj myślimy, co takiej osobie sprawić w prezencie. Oczywiście, zawsze w podobnej sytuacji sprawdzi się świetna książka, album ulubionego wykonawcy czy perfumy, jednak może warto pomyśleć o czymś całkiem innym?

Wymyśl coś niepowtarzalnego

Wyjątkowy prezent wcale nie musi kosztować majątku. W ogóle nie musi być przedmiotem. A gdyby był to choćby dzień w salonie piękności, albo wyjazd do jakiegoś wyjątkowego miejsca. Powinniśmy pomyśleć co sprawi największą radość temu człowiekowi, którego chcemy w ten sposób uhonorować. Może jakiś prezent z adrenaliną? Gdy chcemy sprawić przyjemność kochanej osobie, która jest nieustannie aktywna, ciągle dokądś pędzi i nie jest w stanie usiedzieć na miejscu – to doskonały wybór.

prezent

Źródło: morguefile.com

To może być coś niezwykle ekstremalnego, na przykład skok ze spadochronem, albo nurkowanie. Możemy również zdecydować się na opcję mniej ekstremalną, czyli na przykład kurs nurkowania. Wszystko jest zależne od charakteru osoby, którą chcemy obdarować, oraz od funduszy jakimi dysponujemy.

Tego rodzaju prezent na urodziny jest świetną alternatywą dla zwyczajnych książek i płyt. Pamiętajmy jednak, żeby nie przedobrzyć. Jeśli jesteśmy przekonani co do upodobań jubilata, trzeba go dyskretnie zapytać o adrenalinowe marzenia. Być może okaże się, że taka osoba marzy o skoku na bungee, lecz ma ogromny lęk wysokości. W tej sytuacji lepiej porzucić takie pomysły i spróbować z czymś mniej ryzykownym.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zwracajmy też uwagę od jakiej firmy kupujemy tego rodzaju rozrywkę. Sprawdźmy opinie w internecie. Firma , która organizuje takiego typu rozrywkę musi funkcjonować zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do kolejnej strony, na której wyszukasz atrakcyjne posty – najedź na link wina francuskie.

Dopytujmy czy zapewniona jest opieka licencjonowanych instruktorów. To szczególnie istotne, gdy decydujemy się na bardzo ryzykowne doznania, jak skok z samolotu czy eksploracja głębokich jaskiń. Nie obawiajmy się dopytywać o uprawnienia i licencje, sprawdzajmy ich autentyczność i zgodność z obowiązującymi dla danego sportu wzorcami. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nikt nie chce w ramach prezentu urodzinowego doprowadzić do wypadku bliskiej osoby. Bawmy się świetnie, jednak bezpiecznie!

You may also like...