Krem ze ślimaka nadzieją dla naszej skóry?

Właściwie większość kobiet, jeśli tylko dostrzeże ślimaka, przeważnie unika go w miarę możliwości. Bowiem śluz tego zwierzęcia, wlokący się za nim, kojarzy nam się bardzo nieprzyjemnie. Dlatego też, jeśli któraś z pań słyszy o czymś takim jak krem ze ślimaka, wzdryga się mimowolnie. Jest to typowa reakcja, jednak jeśli nabywamy medykament w aptece a nie u zielarza, raczej nie powinniśmy obawiać się czegoś odmiennego specjalnie w swojej strukturze niż inne kremy do ciała. Lecz skąd w ogóle idea na tego typu kosmetyk?

soczewki niebieskie

Autor: Aaron Stidwell
Źródło: http://www.flickr.com
lat wstecz, w Chile, na masową skale rozpoczęto wytwarzać krem ze ślimaka. Taka sytuacja była zaobserwowana, bowiem odkryto jak cudowny skład chemiczny ma śluz jednego z gatunków tego zwierzęcia. Okazało się, że zawiera on substancje, które są ratunkiem dla naszej skóry, bowiem o wiele przyśpieszają regenerację kolagenu. Produkcja tego specyfiku wygląda odmiennie niż pewnie sporo z nas sobie imaginuje. Gdyż ze ślimaczego śluzu wydobywa się specjalny wyciąg, zostawiając pozostałość tej nieatrakcyjnej substancji w spokoju. Nie rozdrabnia się całego ogona z substancjami aromatycznymi. Taki wyciąg, dodaje się następnie do innych składników, z których słyną kremy do ciała. Łączy się wszystkie preparaty razem i tak powstaje krem. Z tego powodu naprawdę nikt nie powinien się bać że ma on klejącą, śluzowatą konsystencję – znajdziesz krem do ciała na tej stronie.
Ukojenie aloesu w nowym kremie z serii MISS

Autor: Barwa Spółka z o.o.
Źródło: Barwa Spółka z o.o.
krem ze ślimaka

Autor: Wellness GM
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz do czego możemy używać krem ze ślimaka? Ma on całe mnóstwo zastosowań. W kremach dla nastolatek wyciąg z tego zwierzęcia jest niezwykle popularny, bowiem pomaga w zmaganiach z trądzikiem, dzięki swoim antyseptycznym właściwościom. Z kolei wiekowe kobiety, mogą używać specjalnie skomponowany krem ze ślimaka na zmarszczki. Dzięki temu, że ten wyciąg wspomaga odbudowę kolagenu, nasza skóra może odmłodnieć już w trakcie dwutygodniowej kuracji.

Sprawdź ten link – to bez dwóch zdań świetna propozycja (http://kelis.com.pl/), która z całą pewnością bardzo Cię zaabsorbuje! Nie wahaj się więc i sprawdź już teraz.

Jednak największe zastosowanie ten kosmetyk ma w walce z bliznami. To samo działanie na kolagen pomaga ludziom oszpeconym różnego rodzaju szramami na ciele, znacznie zredukować ich widoczność. Mało tego, w przypadku mniejszych skaz możemy zlikwidować je całkowicie – sprawdź dodatkowe informacje o kremie ze ślimaka.

Kremy do ciała, zawierające w składzie ekstrakt ze śluzu ślimaka, robią wielką furorę na całym świecie. Nic w tym dziwnego, gdyż ich działanie jest wspaniałe. Można za ich sprawą pozbyć się pryszczy, zmarszczek a również blizn. Także jeśli posiadasz jakąś z tych przypadłości, kup krem ze ślimaka jak najszybciej.

You may also like...