Krótki przegląd najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych jakie są obecnie wybierane przez klientki.

Niewiele jest pań, jakie nie chciałyby odpowiednio się prezentować, z tego też powodu gabinety kosmetyczne bez przerwy cieszą się ogromną popularnością. Naprawdę sporo w tym względzie dała także nowoczesna technika. Do pracy wykorzystano ultradźwięki, lasery i szereg różnych związków chemicznych, przy pomocy których dużo zabiegów nie tylko jest dużo bardziej bezpiecznych, lecz również dających lepsze rezultaty. Bardzo duży postęp nastąpił na przykład w dziedzinie walki z cellulitem. Z problemami tego typu panie borykały się od lat i w dalszym ciągu borykają, a usuwanie cellulitu Warszawa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Za pomocą odpowiednich akcesoriów można go nawet przeprowadzać w domu, wykorzystując w tym celu różnego rodzaju kremy, peelingi czy inne preparaty. Za to w profesjonalnych gabinetach stosuje się różnego rodzaju masaże i drenaże limfatyczne, lecz również ultradźwięki, laser (zobacz: laser medyczny) czy też mezoterapię, polegającą na wstrzyknięciu pod skórę odpowiednich substancji które przyspieszają spalanie tłuszczu.

portret - skóra

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Stosunkowo dużo zabiegów kosmetyczne gabinety robią również na twarzy . Tu przede wszystkim trwa ciągła walka ze zmarszczkami, a bardzo dobrze radzi sobie z tym kwas hialuronowy, który uznawany jest przez wielu za bardzo skuteczny eliksir młodości. Wiele osób cierpi także na różnego rodzaju kłopoty ze skórą przy oczach, jaka często robi się ciemna i pojawiają się na niej różne przebarwienia. Na szczęście dostępnych jest obecnie kilka sposobów na usuwanie cieni pod oczami, jakie dają naprawdę dobre rezultaty a przy tym są bezpieczne. Sporo zabiegów wykonuje się również w celu pozbycia się nadmiernej ilości komórek tłuszczowych. Tłuszcz na twarzy trudno jest usunąć , gdyż nie ma tam mięśni, które byłoby można regularnie ćwiczyć.

Dlatego też w wielu przypadkach sięga się po liposukcję, która jednak jest zabiegiem inwazyjnym i czasem mogącym spowodować różne skutki uboczne. Alternatywną metodą jest lipoliza, to znaczy seria zastrzyków z substancją rozpuszczającą tkankę tłuszczową – .

You may also like...