Które z letnich butów warto posiadać w swojej szafie? W które modele zaopatrzyć się na lato?

Sezon letni zbliża się szybkimi krokami. Pogoda na dworze zachęca coraz częściej do tego ażeby z cieplejszych, zimowych butów wskoczyć w lżejsze i bardziej stylowe obuwie. Kupowanie letnich butów niestety dla niektórych pań to wielka męczarnia. Wybór jest bardzo duży, a oprócz tego nie zawsze jesteśmy w stanie nadążyć za obecnymi trendami. Które buty dobrze jest mieć w swojej szafie? Jakie z pewnością się przydadzą?

buty na koturnie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Szpilki to buty ponadczasowe. To oznacza, że jeśli zdecydujemy się na kupno takich butów, to spokojnie będą na czasie dobrych parę sezonów. Już długi czas królują na ulicach miętowe szpilki. Z tego powodu oprócz standardowych w czarny kolorze, które pasują właściwie na każdą okazję, warto też zakupić takie o jakimś oryginalnym kolorze. Będziemy widoczni na ulicy, a stworzona stylizacja nie okaże się nudna. Wręcz odwrotnie, pozwoli nam to tchnąć trochę życia w taki normalny ubiór. Nawet proste jeansy rurki, będą wspaniale się prezentowały z tego typu szpilkami w krzykliwym kolorze. Na lato doskonałe będą buty na koturnie. Już dłuższy czas są one stale widoczne na ulicach polskich miast jak i w popularnych urlopowych kurortach. Są to takie buty, które trochę przywodzą na myśl właśnie takie letnie wyjazdy. Każda kobieta powinna mieć parę tego typu sandałów w szafie. Będą doskonałe tak jako letnie buty do chodzenia po dróżkach nadmorskich miejscowości jak również świetnie się sprawdzą wieczorem, jak planujemy poszaleć ze znajomymi w pobliskim pubie blisko plaży. Z tego powodu są to doskonałe wakacyjne buty, które koniecznie należy spakować do walizki na wyjazd. Następnym typem obuwia, jakie koniecznie musimy mieć we własnej szafie są ponadczasowe sandały. Pewnie paniom, jakie raczej nie przepadają za takim luźnym stylem nie mieści się taki pomysł w głowie.

miętowe szpilki

Autor: http://pantofelek24.pl
Źródło: http://pantofelek24.pl

Natomiast warto przekonać się do nich. Dobrze jest spróbować użyć ich do stylizacji nie jedynie ze spodniami, lecz też z letnią sukienką. Będziemy mile zaskoczeni tym co otrzymamy. Stworzymy w ten sposób niesamowicie lekki strój na luzie. Sandaly na koturnie charakteryzują się tym, że potrafią trochę odmłodzić wizerunek pań w średnim wieku. Wniosą trochę młodzieńczego luzu do tego naszego standardowego, zachowawczego zestawu ubrań, które zakładamy zwykle. Ale letni okres to jest właśnie taki czas kiedy opłaca się złamać rutynę i trochę zaszaleć.

Jeżeli uważasz, że ten artykuł jest interesujący, prędko sprawdź jeszcze szczegóły w serwisie (www.crossjeans.pl/ona/jeans/super-skinny), wtedy na pewno zapamiętasz więcej informacji.

Sprawmy by było widoczne to w naszym ubiorze, że nie jest to taki sam czas jak inne. Można poczuć się wtedy trochę swobodniej.

You may also like...