Który notatnik mieści się w kieszonce i czy mógłby być gadżetem promocyjnym?

Czasami mamy potrzebę gdzieś zanotować jakąś ważną wiadomość. Zazwyczaj mamy w kieszeni karteczkę i długopis, lub pewien notatnik.

towary

Autor: Lelou
Źródło: http://www.flickr.com
Jest bardzo stylowy notatnik, jaki nie jest duży oraz zmieści się w kieszonce.
Mamy tutaj na myśli notatnik Moleskin z taśmą. Jest to kieszonkowy notatnik w twardej oprawie z okładką moleskin. Notes ten posiada wielkość A6 i jest wyposażony w taśmę elektryczną, co niezwykle ułatwia jego zamykanie. Jeżeli chcielibyśmy zaznaczyć końcową zapisaną kartkę, to notatnik ten ma tasiemkę do zaznaczania takiej strony. Nigdy już więc nie będziemy musieli poszukiwać swoich ostatnio zanotowanych danych. Notes posiada 80 kartek w kratkę, a waga papieru to 70g. Notatnik ten jest pakowany w pojedynczy woreczek z folii. Na okładce można by dodatkowo nanieść logotyp za pomocą metody laserowego graweru albo wykonać tłoczenie na wierzchu notesu. Można by go zakupić w kolorze czarnym, zielonym albo białym.
wyroby

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Ma on pomocniczą kieszeń na luźne karteczki albo potrzebne wizytówki. Jest on zamykany na gumkę i ma praktyczną materiałową zakładkę w kolorze odpowiadającym do okładki. Oprawa o zaokrąglonych rogach nie wyłania się poza kartki. Ta oprawa notesu sprawia, że jest on bardzo leciutki. Nie zauważysz nawet, że masz go w każdym wypadku pod ręką. Również niezwykle zaskakuje swoją wytrzymałością oraz elastycznością. Jest on poza tym wyposażony w uchwyt na jakikolwiek długopis. Notes taki może zostać przeznaczony dla rysowników.

Poszczególna kartka podzielona jest na 4 okienka z obszarem na komentarz. Można by go kupić w sklepie internetowym za cenę ok.

Teraz przedstawiamy powyższy post – jeśli jest on użyteczny również dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz w artykule. Upewnij się, może to także okaże Ci się ciekawe.

60 złotych. To nie jest dużo biorąc pod uwagę fakt, że jest to klasyk pośród produktów Moleskin.

You may also like...