Kupony rabatowe jako wspaniała postać robienia zakupów po niskiej cenie.

Kupony rabatowe to specjalna zniżka oferowana przez sklepy przez okres trwania promocji. Sklepy dostarczają zainteresowany klientom specjalny kod, który trzeba ze sobą posiadać w czasie składania zamówienia. Kupony rabatowe zapewniają nam oszczędność nawet do kilkunastu procent wartości końcowej lub gratis.

zniżkowe kupony

Autor: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com
Gazetka promocyjna to niby reklama prasowa. Za jej pośrednictwem dać można bardziej dokładne informacje o produkcie niż przez telewizję i radio. Głównie jednak, w odróżnieniu od telewizji, prasa ma możliwość bardziej selektywnego docierania z reklamą do wybieranych części publiczności: kobiet, zbieraczy, właścicieli samochodów czy psów, różnorakiego rodzaju profesjonalistów itp. Gazetki, ze względu na częstotliwość pokazywania się, są dobrym środkiem przekazania reklamy wtedy, gdy decyduje aktualność, a więc w przypadku promocji. Podsumowując, zadania gazetki promocyjnej w strategii komunikacyjnej, potrafią one kształtować wizerunek drogerii a nawet aktywować obrót handlowy.

Gazetki promocyjne to druk – (druk na tkaninach oferuje firma Tritex) służący celom informacyjnym, przeznaczonym do sprawnego rozpowszechnienia o objętości odpowiadającej wielokrotności 4, 8 i 16 stron. Adresat gazetki ma możliwość wielokrotnego korzystania z gazetki promocyjnej a w rozmowach z nadawcą ma możliwość powoływać się na informacje, które są w niej zawarte. Gazetki promocyjne wypełnione są towarami różnorakich marek wielu producentów. Zawiera ona niezbędne wiadomości o działalności sklepu. Gazetki promocyjne różnorodnych drogerii maja dużą propozycję artykułów kosmetycznych, przemysłowych, pielęgnacyjnych oraz perfum. Gazetki i oferty promocyjne opisują dobre kosmetyki w bardzo dobrych, rabatowych cenach. Pojawiają się w nich też artykuły przeznaczone do koloryzacji i pielęgnowania włosów oraz drobna biżuteria. Gazetki promocyjne głównie drukowane są raz w miesiącu ale zdarzają się też wydawnictwa dwutygodniowe.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej profile piankowe na prezentowany wątek – informacje okażą się z pewnością niezwykle wciągające, więc kliknij tutaj i zobacz więcej.

Prócz promocji oferowanych w gazetkach, sklepy proponują również promocje na kosmetyki i rzeczy wykorzystywane w makijażu (przykładowo: ).

Jest to oferta, która nie znajduje się w gazetkach promocyjnych. W gazetkach promocyjnych niejednokrotnie znajdujemy też kupony rabatowe. Zebrane punkty zamieniać można na prezenty, kupony rabatowe czy po prostu zapłacić nimi za towar. Poza tym można odnaleźć interesujące wywiady prowadzone z gwiazdami, inspiracje modowe, najnowsze trendy w makijażu, ciekawe porady i nowinki kosmetyczne.Nośnik ten oprócz danych o promocjach jest też sposobem przekazywania głównych informacji takich jak dane adresowe, godziny otwarcia, możliwość płacenia kartami płatniczymi, możliwość obrania formy płatności ratalnej czy chociażby adres strony internetowej. Elementy te są standardowymi komunikatami gazetek przez co są wielkim źródłem niezmiernie przydatnych informacji (zobacz to: ).

You may also like...