Kupony rabatowe jako zapewnienie zakupienia danego produktu lub usługi po promocyjnej cenie.

Kupony rabatowe to specjalna zniżka proponowana przez sklepy przez okres obowiązywania promocji. Sklepy dostarczają zainteresowany klientom specjalny kod, który trzeba ze sobą posiadać w czasie składania zamówienia. Kupony rabatowe zapewniają nam oszczędność nawet do kilkunastu procent ceny końcowej lub gratis. Kiedy masz kupony rabatowe możesz taniej zrobić zakupy w wybranym sklepie. Przed dokonaniem zakupu wystarczy przejrzeć nasze kupony rabatowe aby w naszym portfelu zostało kilkanaście złotych.

kupon zniżkowy

Autor: racky salzman
Źródło: http://www.flickr.com
Gazetki promocyjne to druk – (oferta Tritex na druk cyfrowy na tkaninach) służący zamysłom informacyjnym, przeznaczonym do sprawnego rozpowszechnienia o objętości odpowiadającej wielokrotności 4, 8 i 16 stron. Adresat gazetki ma możliwość kilkukrotnego korzystania z gazetki promocyjnej a w rozmowach z nadawcą ma prawo powoływać się na informacje, które są w niej zawarte. Gazetki promocyjne wypełnione są artykułami różnorodnych marek wielu producentów. Zawiera ona niezbędne informacje o działalności sklepu. Gazetki i oferty promocyjne oferują dobre kosmetyki w bardzo dobrych, rabatowych cenach, jak na przykład tu – kody rabatowe Myszków.

Pojawiają się w nich także kosmetyki przeznaczone do koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz drobna biżuteria http://www.olenkaphu.pl/. Gazetki promocyjne głównie drukowane są raz w miesiącu ale zdarzają się też wydawnictwa dwutygodniowe. Prócz promocji oferowanych w gazetkach, sklepy proponują też promocje na kosmetyki i akcesoria wykorzystywane w makijażu. Jest to oferta, która nie pojawia się w gazetkach promocyjnych. W gazetkach promocyjnych nie raz znajdujemy też kupony rabatowe. Zebrane punkty zamieniać można na nagrody, kupony rabatowe czy po prostu zapłacić nimi za zakupy. Poza tym można odnaleźć interesujące wywiady przeprowadzane z gwiazdami, inspiracje modowe, nowe trendy w makijażu, ciekawe porady i nowinki kosmetyczne.Nośnik ten oprócz informacji o promocjach jest też sposobem przekazywania głównych informacji takich jak dane adresowe, godziny otwarcia, możliwość płatności kartami płatniczymi, możliwość wybrania formy płatności ratalnej czy chociażby adres strony internetowej. Elementy te są standardowymi wiadomościami gazetek przez co są wielkim źródłem niezmiernie przydatnych informacji (więcej: ).

Gazetka promocyjna to w pewnym sensie reklama prasowa. Za jej pośrednictwem przekazywać można bardziej wyczerpujace wiadomości o produkcie aniżeli przez tv i radio. Przede wszystkim jednak, w odróżnieniu od telewizji, prasa daje możliwość bardziej selektywnego dotarcia z reklamą do obranych części publiczności: kobiet, pasjonatów, posiadaczy aut czy psów, różnego rodzaju profesjonalistów itp.

You may also like...