Kuracja wypełniania zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego

Współcześnie kosmetyka estetyczna stosuje innowacyjne metody redukcji zmarszczek, ale często wykorzystywana metoda to zastrzyki z kwasu hialuronowego. Czym jest zabieg i czy jest bezpieczny?

zmarszczki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Czym jest sam kwas hialuronowy? To polisacharyd, który występuje we wszystkich rodzajach tkanek. najważniejszym zadaniem tego kwasu jest wchłanianie, ale i magazynowanie wody w układzie, co znaczy, że jest odpowiedzialny za idealne nawilżanie naskórka. Naturalnym przebiegiem jest to, że wraz z biegiem czasu ilość wody zmniejsza się, a to naturalnie skutkuje pojawieniem się bruzd. Iniekcja z kwasu hialuronowego prawidłowo scala się ze skórą pacjenta, ale nie rozstraja naturalnych cykli zachodzących w całym ciele.

Jeśli zaintrygował Cię ten artykuł, bez wahania przeczytaj inne uwagi ze strony (http://www.optegra.com.pl/Zabiegi/Korekcja-Wzroku/Laserowa-Korekcja-Wzroku/Krotkowzrocznosc) prezentowanej problematyki – one także będą dla Ciebie zajmujące.

Zastrzyk umieszcza kwas, który po upływie czasu rozkłada się, a skóra posiada elementy odżywcze i oczywiście jest nasączona. Poszukując fachowego salonu kosmetycznego, który w swojej propozycji ma tego rodzaju kurację można zaznajomić się z opiniami innych zainteresowanych. Można wpisać w wyszukiwarkę www szukaną frazę np. usuwanie zmarszczek Warszawa , wampirzy lifting wrocław twarzy Warszawa, wypełnianie zmarszczek Warszawa.

Kuracja z wykorzystaniem zastrzyku z kwasu hialuronowego jest bezpieczny, a dodatkowym jego plusem jest to, że anestezja jest typu miejscowego lub dentystycznego. Jest to konsekwencją tego, że ten kwas jest naturalnie w ciele. Kuracja jest najczęściej polecana np. przy regulowaniu owalu twarzy, zmniejszaniu bruzd okolic oczu inne funkcje to lifting twarzy Warszawa ma do zaproponowania wiele specjalistycznych gabinetów kosmetycznych.

Zastrzyk z kwasem hialuronowym dobrze zda egzamin przy modelowaniu opadniętych kącików warg, przy wypełnianiu bruzd między łukami brwiowymi, ale również przy redukcji fałd przy nosie i wardze. Niestety jak przy każdym zabiegu i w tym przypadku jest wiele przeciwwskazań. Terapia odradzana jest kobietom w ciąży, które mają tendencję do bliznowców, specjaliści odradzają kurację pacjentom z chorobami o podłożu autoimmunologicznego, niektórzy mogą być uczuleni na kwas hialuronowy, tego typu zabieg nie jest polecany w przypadku stanów zapalnych skóry. Dlatego wprowadzając frazę dla przykładu usuwanie zmarszczek Warszawa, wypełnianie zmarszczek Warszawa należy się także zorientować z najważniejszymi przeciwwskazaniami.

You may also like...