Lasery użytkowane w medycynie

Fachowy salon kosmetyczny to punkt, gdzie bez jakichkolwiek lęków można powierzyć własną urodę w dłonie wykwalifikowanej kadry. Właściwe urządzenia kosmetyczne Wrocław umożliwiają wykonywać zabiegi na światowym pułapie.

W ostatnich latach bardzo wzrosło zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju zabiegi, które pozwalają wyglądać młodo, radować się idealnie gładką skórą i czuć się pewnie tak długo, jak tylko to realne.
Lasery używane są w medycynie od kilkudziesięciu lat. Światło lasera jest bardzo dokładne, lecz niestety nie istnieje całościowy laser (zobacz: laser do usuwania włosów) do terapii wszystkich jednostek chorobowych. Skuteczność kuracji jest zależna od wyboru właściwej długości wiązki światła lasera i dobranej jego jakości. Trzeba także pamiętać, że kuracja nawet najlepszym laserem przez niewykwalifikowanego operatora nie przyniesie przewidywanych efektów, a może wręcz zaszkodzić.
Lasery frakcyjne potrafią stymulować odtwarzanie kolagenu. Jest on podstawowym czynnikiem odpowiedzialnym za naprężenie cery, stanowi bowiem istotne rusztowanie skóry właściwej. Przebiegi degeneracji kolagenu i regenerowania go następują w skórze przez całe życie. Niestety, z wiekiem wytwórczość nowego kolagenu stanowczo się pomniejsza. Najważniejsze jest to, że laser frakcyjny nie uszkadza całej skóry, ale ją perforuje, tworząc w niej mikro kolumny uszkodzeń, które są otoczone zdrową, nienaruszoną tkanką. To przyspiesza regenerację uszkodzonych części cery i wzmaga bezpieczeństwo zabiegów. Nowy kolagen to jędrniejsza, naprężona, w wyższym stopniu sprężysta, zagęszczona i niezwykle pewnie odnowiona skóra. Tutaj więcej: dobre urządzenia kosmetyczne.
urządzenia kosmetyczne wrocław

Autor: garethjmsaunders
Źródło: http://www.flickr.com/photos/garethjmsaunders/2065891945/
Zabieg laserem frakcyjnym rozpoczyna się od nałożenia na skórę kremu znieczulającego, w taki sposób, żeby zagwarantować wygodę w procesie zabiegu. Cera musi być przemyta i zdezynfekowana przed działaniem promieni lasera. Złuszczanie i gojenie się trwa parę dni. Dla zaciekawionych: lasery frakcyjne.

Ponieważ cykl regeneracyjny komórek trwa 28 dni, na kolejny zabieg można przyjść najwcześniej po tym okresie. Pełen cykl odnowy tkanki to trzy miesiące, więc w pełni oszacować rezultat zabiegu jest możliwość dopiero po takim okresie.

You may also like...