Lasery użytkowane w medycynie

Fachowy salon kosmetyczny to punkt, gdzie bez jakichkolwiek lęków można powierzyć własną urodę w dłonie wykwalifikowanej kadry. Właściwe urządzenia kosmetyczne Wrocław umożliwiają wykonywać zabiegi na światowym pułapie.

W ostatnich latach bardzo wzrosło zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju zabiegi, które pozwalają wyglądać młodo, radować się idealnie gładką skórą i czuć się pewnie tak długo, jak tylko to realne.

Lasery używane są w medycynie od kilkudziesięciu lat. Światło lasera jest bardzo dokładne, lecz niestety nie istnieje całościowy laser do terapii wszystkich jednostek chorobowych. Skuteczność kuracji jest zależna od wyboru właściwej długości wiązki światła lasera i dobranej jego jakości. Trzeba także pamiętać, że kuracja nawet najlepszym laserem przez niewykwalifikowanego operatora nie przyniesie przewidywanych efektów, a może wręcz zaszkodzić.
Lasery frakcyjne potrafią stymulować odtwarzanie kolagenu. Jest on podstawowym czynnikiem odpowiedzialnym za naprężenie cery, stanowi bowiem istotne rusztowanie skóry właściwej. Przebiegi degeneracji kolagenu i regenerowania go następują w skórze przez całe życie. Niestety, z wiekiem wytwórczość nowego kolagenu stanowczo się pomniejsza. Najważniejsze jest to, że laser frakcyjny nie uszkadza całej skóry, ale ją perforuje, tworząc w niej mikro kolumny uszkodzeń, które są otoczone zdrową, nienaruszoną tkanką. To przyspiesza regenerację uszkodzonych części cery i wzmaga bezpieczeństwo zabiegów. Nowy kolagen to jędrniejsza, naprężona, w wyższym stopniu sprężysta, zagęszczona i niezwykle pewnie odnowiona skóra. Tutaj więcej: dobre urządzenia kosmetyczne.
urządzenia kosmetyczne wrocław

Autor: garethjmsaunders
Źródło: http://www.flickr.com/photos/garethjmsaunders/2065891945/
Zabieg laserem frakcyjnym rozpoczyna się od nałożenia na skórę kremu znieczulającego, w taki sposób, żeby zagwarantować wygodę w procesie zabiegu. Cera musi być przemyta i zdezynfekowana przed działaniem promieni lasera. Złuszczanie i gojenie się trwa parę dni. Dla zaciekawionych: lasery frakcyjne.

Ponieważ cykl regeneracyjny komórek trwa 28 dni, na kolejny zabieg można przyjść najwcześniej po tym okresie. Pełen cykl odnowy tkanki to trzy miesiące, więc w pełni oszacować rezultat zabiegu jest możliwość dopiero po takim okresie.

You may also like...