Tagged: Lato

Lato

Paski – kochamy czy nie cierpimy?

W tym sezonie zostałyśmy dosłownie obsypane paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor albo w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek tego typu kompletów jest chyba tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje figury.

Depilacja laserowa – czyli pomysł na idealnie gładkie ciało

Wiele kobiet marzy o gładkim ciele. Odrastające włoski są ogromnym problemem, szczególnie w okolicach bikni. Na szczęście najlepsze na rynku lasery, używane w kosmetologii dają możliwość skutecznego usuwania niechcianego owłosienia.
W dzisiejszej kosmetologii wykorzystywane metody depilacji przeważnie nie przynoszą idealnych skutków, ich rezultaty są niezbyt długotrwałe, a w dodatku domowa depilacja przy użyciu depiLatora bądź też wosku jest naprawdę bolesna.

Sezon letni to najlepsza pora roku, by zaprezentować w modnych ubraniach

Lato to najlepsza pora roku, by pokazać się w stylowych ciuchach. Wiele kobiet obawia się eksperymentować z nietypowymi kolorami, zupełnie niepotrzebnie, gdyż barwne rzeczy doskonale prezentują się latem. Warto w ten sposób ożywić nieco swoją letnią garderobę i pokusić się o odrobinę fantazji. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co nabyć na sezonowych wyprzedażach powinnyśmy wcześniej zasięgnąć porady stylistki. Naturalnie nie każdego stać na taki luksus, wówczas często wiele ciekawych porad przeczytamy w prasie lifestylowej.

Jakie buty wybrać w lecie?

Wybór właściwych butów na lato to kwestia niezwykle ważna. W gorących miesiącach stopa reaguje zupełnie inaczej niż w innych porach. Kiedy jest ciepło, stopa potrzebuje o wiele więcej wentylacji i nieco więcej miejsca. Niejednokrotnie okazuje się, iż w cieplejszych miesiącach stopa staje się nawet nieco większa właśnie przez wzgląd na bardzo wysokie temperatury. Niezwykle ważne jest zatem, aby wybrać latem odpowiedni rodzaj butów.

Przygotujmy się na cieplejsze dni – rekomendowane kosmetyki

Po długim czasie oczekiwania przyszła do nas wiosna. Wyczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z radością wrzuciliśmy do głębokiej szafy puchowe kurtki i ciepłe kozaki. Nareszcie możemy obnażyć troszeczkę ciała. Jednak zanim to zrobimy, musimy troszeczkę o nie zadbać. Po długotrwałej i wyjątkowo zachmurzonym okresie zimowym nasza skóra jest przemęczona i szara.