Tagged: Lato

Lato

Jakie buty wybrać w lecie?

Dobór jak najlepszych butów na lato to kwestia niezwykle istotna. W ciepłych miesiącach noga zachowuje się całkowicie inaczej niż w pozostałych porach. Kiedy jest gorąco, stopa potrzebuje znacznie więcej powietrza i znacznie więcej miejsca. Niejednokrotnie okazuje się, iż w gorących miesiącach stopa okazuje się nawet nieco większa właśnie przez wzgląd na niezwykle wysokie temperatury. Niezwykle ważne jest zatem, żeby dobrać latem właściwy rodzaj obuwia.

Sezon letni to najlepsza pora roku, by zaprezentować w modnych ubraniach

Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w stylowych ubraniach. Wiele kobiet obawia się eksperymentować z intensywnymi kolorami, zupełnie niesłusznie, gdyż kolorowe sukienki perfekcyjnie sprawdzają się latem. Można w ten sposób ożywić nieco swoją letnią szafę i pokusić się o odrobinę fantazji. Jeśli nie mamy koncepcji na to, jak powinnyśmy wyglądać i co nabyć na sezonowych wyprzedażach warto wcześniej zasięgnąć porady stylistki. Naturalnie nie każdego stać na taki luksus, wówczas często wiele przydatnych porad przeczytamy na blogach o modzie.

Przygotujmy się na cieplejsze dni – rekomendowane kosmetyki

Po długim czasie oczekiwania przyszła do nas wiosna. Wyczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z radością wrzuciliśmy do głębokiej szafy puchowe kurtki i ciepłe kozaki. Nareszcie możemy obnażyć troszeczkę ciała. Jednak zanim to zrobimy, musimy troszeczkę o nie zadbać. Po długotrwałej i wyjątkowo zachmurzonym okresie zimowym nasza skóra jest przemęczona i szara.

Paski – kochamy czy nie cierpimy?

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie zasypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek tego rodzaju kompletów jest bodajże tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje sylwetki.

Depilacja laserowa – czyli pomysł na idealnie gładkie ciało

Duża liczba kobiet rozmyśla o gładkim ciele. Odrastające włoski są naszą zmorą, zwłaszcza w sezonie bikni. Na szczęście najlepsze na rynku lasery, używane w kosmetologii pozwalają na skuteczne pozbycia się niechcianego owłosienia.
Na co dzień wykorzystywane metody depilacji zazwyczaj nie przynoszą perfekcyjnych efektów, ich rezultaty są krótkotrwałe, a w dodatku wykonywana w domowych warunkach depilacja z użyciem depiLatora bądź też pasty cukrowej jest naprawdę bolesna.