Tagged: Lato

Lato

Sezon letni to najlepsza pora roku, by zaprezentować w modnych ubraniach

Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w stylowych ubraniach. Wiele kobiet obawia się eksperymentować z intensywnymi kolorami, zupełnie niesłusznie, gdyż kolorowe sukienki perfekcyjnie sprawdzają się latem. Można w ten sposób ożywić nieco swoją letnią szafę i pokusić się o odrobinę fantazji. Jeśli nie mamy koncepcji na to, jak powinnyśmy wyglądać i co nabyć na sezonowych wyprzedażach warto wcześniej zasięgnąć porady stylistki. Naturalnie nie każdego stać na taki luksus, wówczas często wiele przydatnych porad przeczytamy na blogach o modzie.

Przygotujmy się na cieplejsze dni – rekomendowane kosmetyki

Po długim czasie oczekiwania przyszła do nas wiosna. Wyczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z radością wrzuciliśmy do głębokiej szafy puchowe kurtki i ciepłe kozaki. Nareszcie możemy obnażyć troszeczkę ciała. Jednak zanim to zrobimy, musimy troszeczkę o nie zadbać. Po długotrwałej i wyjątkowo zachmurzonym okresie zimowym nasza skóra jest przemęczona i szara.

Paski – kochamy czy nie cierpimy?

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie zasypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek tego rodzaju kompletów jest bodajże tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje sylwetki.

Jakie buty wybrać w lecie?

Wybór jak najlepszych butów na lato to sprawa bardzo istotna. W gorących miesiącach stopa zachowuje się zupełnie inaczej niż w pozostałych porach. Kiedy jest gorąco, stopa potrzebuje o wiele więcej wentylacji i nieco więcej miejsca. Niejednokrotnie okazuje się, iż w cieplejszych okresach stopa staje się nawet nieco większa właśnie ze względu na bardzo wysokie temperatury. Niezwykle istotne jest więc, aby wybrać latem właściwy model obuwia.

Depilacja laserowa – czyli pomysł na idealnie gładkie ciało

Duża liczba kobiet rozmyśla o gładkim ciele. Odrastające włoski są naszą zmorą, zwłaszcza w sezonie bikni. Na szczęście najlepsze na rynku lasery, używane w kosmetologii pozwalają na skuteczne pozbycia się niechcianego owłosienia.
Na co dzień wykorzystywane metody depilacji zazwyczaj nie przynoszą perfekcyjnych efektów, ich rezultaty są krótkotrwałe, a w dodatku wykonywana w domowych warunkach depilacja z użyciem depiLatora bądź też pasty cukrowej jest naprawdę bolesna.