Linia do pakowania zauważalnie dopomaga w prawidłowym zaplanowaniu roboty

W wielu firmach stosowana jest linia do pakowania. Jeśli mamy firmę produkcyjną, w której finalny produkt powinien być odpowiednio spakowany, to warto pomyśleć, jak zaplanować calutki proces tak, żeby wszystko poszło płynnie i jak najprędzej.

przesyłka kurierska

Autor: Carl Malamud
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często w takich sytuacjach stosowana jest linie do pakowania, na której produkty stopniowo się przesuwają, przechodząc przez następne etapy pakowania. Od czasu do czasu taka linia wszystko zrobi tylko sterowana przez komputer, odmierza odpowiednią ilość przedmiotów, które mają okazać się włożone do kartonu, zakleja go, a następnie przesuwa na paletę. Nierzadko mimo wszystko muszą przy niej być ludzie, którzy wszystko będą wykonywać manualnie, mimo wszystko tempo przesuwania się takiej linii będzie nadawało rytm ogólnej roboty.

Zakup takiej linii szybko się zwróci

Gdy policzymy ceny sprawunku takiej linii, a potem policzymy o ile więcej paczek będziemy w stanie dzięki niej popakować w tym samym okresie co przy chowaniu manualnym, to szybko się okaże, że zakup takiej linii szybko się zwraca. Do tego jeszcze mamy gwarancję, że podczas roboty przy takiej maszynie, cały czas będzie zachowane identyczne tempo, a zatem praca będzie szła w regularnie trybie, co też zadziała na większą wydajność.

Zaintrygował Cię ten wpis? W takim razie najedź na link do serwisu narożniki ochronne i ciesz się kolejnymi newsami. W razie jakichkolwiek wahań – zwróć się do nas.

Sterowanie tą maszyną nie będzie ciężkie i praktycznie jest ona bezawaryjna, więc możemy posiadać gwarancję, że wszystko będzie przebiegało naprawdę sprawnie.


Warto zobaczyć propozycję na takie maszyny

Kiedy podejmiemy już decyzję, że taka maszyna ma zjawić się w naszym przedsiębiorstwie, to jak najprędzej musimy się spotkać z jej producentem (zobacz na stronie na Wtedy będziemy mieli szansę porównać przeróżne typy, przez co będziemy mogli wziąć taki, który idealnie będzie odpowiadał naszym potrzebom, a też po takiej rozmowie łatwiej będzie nam zdecydować, czy powinniśmy zakupić maszynę zupełnie zautomatyzowaną, czy taką, przy której potrzebni będą ludzie.

You may also like...