Łóżka rehabilitacyjne – bez wątpienia znakomicie sprawdzą się podczas opieki nad osobami chorymi

Jesteśmy aktualnie jedną z najmłodszych „zbiorowości” na „starym kontynencie” lecz niestety nasza „młodość” nie potrwa zbyt długo. Przyszłość będzie należeć do seniorów.

salatka

Autor: patrick janicek
Źródło: http://www.flickr.com
ekologia
Analizy demograficzne wskazują, że w naszym kraju nastąpi niezwykle dynamiczny wzrost liczby ludzi w wieku poprodukcyjnym.
Prezenty dla dzieci

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Szacuje się, iż w 2035 roku, co czwarty mieszkaniec Polski przekroczy sześćdziesiąt pięć lat. Dlatego też ostatnio coraz więcej miejsca poświęca się potrzebom seniorów. W niejednej miejscowości działa sklep z akcesoriami dla osób starszych – . Argumentów na potwierdzenie rzeczonej tezy nie trzeba daleko szukać. Wystarczy zajrzeć do sieci. W cyberprzestrzeni pełno jest ofert różnorodnych placówek handlowych z dosyć szerokim asortymentem. Siedziska kąpielowe, poduszki ortopedyczne, lupy do czytania, maty antypoślizgowe, uchwyty naścienne, laski, podnośniki, wózki inwalidzkie, chwytaki, baseny do mycia włosów – wymieniać można bez końca. Należy zaznaczyć, że jeśli sprawujemy opiekę nad osobą w podeszłym wieku nieodzownym elementem wyposażenia domu często okazują się łóżka rehabilitacyjne – łóżka rehabilitacyjne. Zwiększają bowiem wygodę chorego, ułatwiają czynności pielęgnacyjne. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również mobilność a także możliwość dostosowywania poszczególnych segmentów do indywidualnych potrzeb osoby zainteresowanej.

W dodatku – co tak samo ważne – cena takiego sprzętu jest stosunkowo nieiwielka. Nie musimy sięgać po nowe łóżka.zdobądź cenne informacje – (wejdź www.jeger.pl/pl/farby-do-mebli/458-jeger-renocolor.html)Świetnie sprawdzą się w swojej roli te „z drugiej ręki”.

You may also like...