Masz spękane a także suche usta? Użyj serum do ust

Właściwie od kilku lat zmuszone jesteśmy walczyć z potwornymi upałami. Temperatury niemalże sięgające 40 stopni Celsjusza w cieniu to dla nas w okresie wakacyjnym można stwierdzić, że codzienność.

Nie tylko nasza wytrzymałość na gorąco jest testowana, ale odporność twojej skóry w głównej mierze. Twoje ciało od czerwca do sierpnia przechodzi prawdziwy test. Z tego powodu, tak niebagatelne jest stosowne nawadnianie komórek twojego ciała. Niedomiar wody ukazuje się przez kiepskie samopoczucie, nasilający się ból głowy, brak siły i brak apetytu. Twoja skóra, w szczególności najbardziej zewnętrzne jej warstwy cierpią w trakcie kontaktu z promieniowaniem słonecznym. Już po paru godzinach spędzonych na plaży wysusza skórę, która niepoprawnie chroniona jest nieodporna na rozciąganie i co gorsza powoli się regeneruje. Każda dziewczyna wie jak spierzchnięte usta lub popękane kąciki ust nieatrakcyjnie się prezentują a w dodatku- nadmiernie suche usta.
Na pomoc przybywa Regenerum, regeracyjna pomadka na suche usta, które odżywia
i pielęgnuje o delikatną skórę warg. Jego działanie polega na głębokim nawilżeniu oraz późniejszej ochronie przed utratą wilgoci. Z powodu zbyt długiego działania promieniowania słonecznego na naskórek, uszkodzeniu ulega warstwa lipidowa, czyli złożona z komórek złożonych z tłuszczu, które chronią skórę przez wysychaniem. Regenerum regeneruje właśnie tę warstwę, dzięki czemu skóra ust odzyskuje swój wygląd. Dodatkowo serum zapewnia długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UV,
a również ochronę przed pozostałymi czynnikami, przykładowo : zimny wiatr, porywisty wiatr albo cząstki pyłu unoszące się w powietrzu.

poznaj tutaj

Regeneracyjne serum do ust można kupić przede wszystkim w aptekach lub w Rossmanie i podobnych sklepach, zaś internetowy sklep serum oferuje jednakże w niższej cenie.
Dbajcie o skórę warg na co dzień i o każdej godzinie wykorzystując Regenerum, regeneracyjne serum do skóry ust. Pożegnajcie popękane wargi.

You may also like...