Masz trochę pola i zapał do pracy? Możesz rozpocząć uprawę jabłek!

W dzisiejszych czasach coraz więcej osóļ szuka ciekawego pomysłu na biznes. Zwykle jednak rozmyślamy o ogromnych firmach wykorzystujących nowe technologie, a równocześnie zdajemy sobie sprawę, że rozkręcenie takiego biznesu zwykle wymaga wielkich nakładów finansowych, których zazwyczaj po prostu nie mamy. Jednocześnie zapominamy o tym, że można zarabiać pieniądze bez konieczności inwestowania tak wielkich pieniędzy. Jeśli interesuje Cię taka kwestia, z pewnością powinieneś zastanowić się poważnie nad rolnictwem – na przykład nad uprawą jabłek.

sklep - obrazeczek

Autor: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego właśnie jabłek? Okazuje się, że polskie jabłka są niezwykle popularne za granicą. Praktycznie nikt z nas o tym nie wie, ale jabłka z Polski pojawiają się na stołach praktycznie w każdym europejskim kraju. Zazwyczaj są mocno cenione za fakt, że są uprawiane praktycznie bez dodatku żadnych oprysków – a przecież bez wątpliwości zdajesz sobie świetnie sprawę z faktu, że jabłka ekologiczne kosztują dużo więcej niż normalne jabłka, które możesz dostać w supermarkecie. Tymczasem obecnie właściwie cała Europa oszalała na punkcie zdrowych jabłek – właśnie Ty możesz wykorzystać tę lukę na rynku.

sklep - odzwierciedlenie

Autor: sz.u.
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli tylko masz zatem trochę pola i zapał do pracy, wówczas zdecydowanie powinieneś posadzić tam właśnie jabłonie, a następnie rozpocząć Jabłka eksport (marketing eksportowy) do innych państw Unii Europejskiej. Oczywiście musisz wiedzieć, iż drzewa nie rozpoczną owocowania już w następnym roku od ich zasadzenia – będziesz musiał trochę poczekać na fantastyczne polskie jabłka. Jeżeli jednak uzbroisz się w odpowiednią dawkę cierpliwości, zdecydowanie zostanie Ci to odpowiednio wynagrodzone. Jabłka z Polski obecnie są tak bardzo modne we właściwie wszystkich państwach Unii Europejskiej, iż znalezienie na nie odpowiedniego rynku zbytu będzie dziecinnie proste. Uda Ci się to niewątpliwie już po paru pierwszych rozmowach – a nawet jeżeli nie, wtedy możesz zdecydować się na zaangażowanie firmy, która będzie pośredniczyć w tego typu kontaktach handlowych. Obecnie eksport jabłek z Polski odbywa się tak dużą ilością różnego rodzaju kanałów, że z pewnością znajdziesz coś właściwego dla siebie.

Czy wystarczająco przekonaliśmy Cię do zainwestowania w nasze rodzinne jabłka? Ich uprawianie nie jest trudne, dlatego z pewnością sobie z tym świetnie poradzisz. Wystarczy nieco cierpliwości, a już niedługo będziesz mógł zacząć zarabiać na jabłkach.

You may also like...