Meble na sprzedaż w dobrych cenach.

Podstawowym pragnieniem naszego komisu z meblami jest Państwa zadowolenie w zakresie wymiany i zakupu mebli używanych. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji. Niewątpliwym plusem naszej firmy jest jedna z najniższych prowizji przy obsłudze sprzedaży komisowej mebli używanych oraz niskobudżetowy transport. Gdy nie dysponują Państwo własnym środkiem transportu, proponujemy swoje usługi albo polecamy współpracujących z nami przewoźników.

przestronna sypialnia

Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych mebli:

1) Komoda duża – wygodna w użytkowaniu, dzięki trzem pojemnym szufladom z systemem cichego zamykania. Wewnątrz jest jedna półka przez szerokość drzwi komody. Komoda duża stworzona została z litego drewna sosnowego, wywodzącego się z polskich lasów. Półki oraz elementy wewnętrzne są wykonane z płyty laminowanej. Komoda została pomalowana ekologicznymi farbkami wodnymi, dzięki czemu zapewniono jej odpowiedni proces oddychania oraz usunięto czynnik mogący być przyczyną choroby alergiczne u dzieci. Nadaje się zarówno do pokoju chłopczyka jaki i dziewczynki.

2) Stelaż do łóżka – zawiera aż 42 listwy. Został on cały pokryty folią carbon, która chroni drewniane elementy przed wilgotnością i zniszczeniami. Nowoczesne i innowacyjne uchwyty zapewniają kilka razy większą elastyczność. Specjalnie wykonana regulacja twardości w strefie T12, składającej się z 12 podwójnych listew sprawia, że można bez problemu dostosować twardość stelaża do własnych preferencji. Stelaż wspaniale dopasowuje się do sylwetki.przejrzyj tekst – (kliknij https://jeger.pl/pl/farby-tablicowe/301-jeger-farba-magnetyczna.html)

łóżko pojedyncze z szufladą

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

3) Łóżko piętrowe 3 osobowe – niezwykle użytkowe i nowoczesne. Jego stabilna budowa daje gwarancję bezpieczeństwo i komfort dla pociech. Łóżeczko wykonane jest z wysokiej jakości drewna sosnowego, a jego krawędzie są lekko zaokrąglone. Wszystkie elementy łóżka były trzykrotnie polakierowane. Specjalnie zaprojektowana poręcz chroni najmłodszych przed wypadnięciem. Łóżko posiada w funkcjonalny schowek pod wysuwanym materacem, który może być wykorzystany na składowanie pościeli lub zabawek.

W branży mebli działamy już ponad dekadę. Zapewniamy Państwu solidną obsługę oraz konkurencyjne warunki cenowe. Sprzedawane przez nas mebelki mogą Państwo zobaczyć na ekspozycji mającej kilkaset metrów kwadratowych. Meble podzielone są według ich użyteczności, co ułatwi Państwu szybki i właściwy wybór sprzętów. Polecamy meble krajowe i zagraniczne, w tym do: do dużego pokoju, kuchni, biura.

You may also like...