Metoda na świeży wygląd cery

Każda dama bez względu na upływ czasu pragnie mieć młody wygląd. Jednakże w pewnej chwili przeciwzmarszczkowe kremy przestają wystarczać. Na ratunek wtenczas nadchodzi medycyna estetyczna. Świetny rezultat może przynieść nowomodny, nieinwazyjny lifting buzi. Mam tutaj na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie pokrótce opiszę w niniejszym tekście. Na nieszczęście z biegiem czasu cera gubi swój jędrny wygląd. Tkanka tłuszczowa pomału zanika, sprawiając, że buzia staje się szczupła, co jednocześnie sprawia iż wygląda starzej. Skóra buzi staje się coraz to cieńsza co doprowadza do do pojawienia się bruzd.


skóry oprócz efektu makroskopowego – usunięcia zmarszczki. Rezultat ich działania na skórę trwa dłużej niż klasycznego kwasu hialuronowego. Jest to typowe leczenie nie tylko symptomów ale też przyczyn starzenia się skóry.

Preparat Sculptra, Ellanse, Radiesse warto używać do korekcji różnych partii twarzy: bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zmarszczek nosowo – wargowych, zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, okolic kości policzkowych, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych) jak też lipoatrofii w wypadku chorób przewlekłych (przykładowo AIDS).

You may also like...