Tagged: Mężczyźni

Mężczyźni

Golenie się dawniej i obecnie – sposoby

Kiedyś mężczyźni chodzili do golibrody lub sami się golili. Nie było wtedy takich urządzeń jak teraz, ale istniała brzytwa i mężczyźni dawali radę. Ich skóra może jakiś czas po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po kilkunastu minutach wszystko wyglądało jak należy.

Czy golenie jest nieodzownym obowiązkiem zadbanego mężczyzny, jakiego rodzaju akcesoria najlepiej do niego stosować.

Jednym z atrybutów prawdziwego mężczyzny jest zarost. Wąsy i brody rosną u mężczyzn w zasadzie od wielu kilkunastu lat, i w zasadzie do końca życia trzeba o nie dbać. Dzisiaj modny mężczyzna to taki, który jest dobrze ogolony, ale wypielęgnowana broda i wąsy także będą dopuszczalne. Lecz nie może to być zarost, który będzie niechlujny, tylko przystrzyżony i wypielęgnowany. Czasami jeszcze można wybaczyć męski, kilkudniowy zarost, lecz tylko w nieoficjalnej sytuacji, na oficjalniejsze okazje należy jednak przypilnować tego, żeby żadnego zarostu nie mieć.

Sposób na elegancję

Golenie to dla faceta ogromnie istotna czynność. Dla nastolatka jest to kolejny krok w procesie stawiania się mężczyzną. Prawie każdy facet pamięta, z jaką satysfakcją nosił pierwszy wąsik. Chociaż później mógł zdecydować o goleniu się na gładko, ten moment pamiętać powinien.

Dlaczego jeszcze w wyższym stopniu popularne staje się tradycyjne golenie?

Każdy facet musi być przyzwyczajony do pewnych czynności, które zwyczajnie musi realizować regularnie, żeby nie tylko ładnie wyglądać, ale również aby móc normalnie żyć każdego dnia. Bezsprzecznie bardzo ważne jest uprawianie odpowiedniego sportu, jaki zapewni nam nie tylko imponujący wizerunek, ale także formę fizyczną, dzięki jakiej będzie można bić nieraz najtrudniejsze przeszkody.

Bluzki oraz koszule w najlepszych cenach

Wyjątkowo inspirująca dziedzina, można stwierdzić – sztuki, to moda. Zmienia się ona niezwykle często. W każdym kolejnym sezonie mamy opcję odnaleźć dużo atrakcyjnych połączeń, natomiast oferowane przez projektantów czy sieci odzieżowe bluzki to zdaniem wielu fashionistek niemal dzieła sztuki. Znakomite pomysły oraz wyjątkowe połączenia ubrań zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, każda firma może zaproponować w znakomitych cenach. Elementy zaskoczenia podane są jak na talerzu.

Maszynka na żyletki cieszy się znowu dużym zainteresowaniem

Jeszcze całkiem niedawno dużym zainteresowaniem szczyciły się maszynki elektryczne, bo zezwalały na błyskawiczne golenie się, a jeżeli jeszcze okazywały się być na akumulator, to za ich wsparciem mieliśmy szansę się golić w każdym miejscu.

Szykowne ciuchy konieczne w każdej szafie – możliwości galerii

Z pewnością niejedna dziewczyna chciałaby zrewolucjonizować modowe nawyki swojego chłopaka. Niestety, w tym względzie nasi mężczyźni mają swoje niewzruszone zasady, które niezwykle ciężko jest zmienić. Wiele pań jest w stanie napisać wielotomową powieść o tym, jak potrafią się wymigać ich ukochani, aby tylko nie dać się zaciągnąć na zakupy do galerii.