Modni panowie

Nie tylko panie uwielbiają modnie się ubrać na każdą okazję. Kolekcje odzieży mężczyzn niejednokrotnie są lepiej wyposażone niż ich partnerek. Panowie, tak jak kobiety niezmiernie o siebie dbają. Manicure, regularne wizyty u fryzjera a także w siłowni koronują perfekcyjnie dobrane do stylu ubrania. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony przygotowali się już projektanci męskiej mody?

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak są i dobrze działają domy mody dla panów. Moda dla mężczyzn jest także prezentowana na wybiegach, ale nierzadko akurat tam prezentowane są elementy odzieży dość ekscentryczne i niepraktyczne. Moda (zobacz najlepsze promocje na: laversa sukienki koktajlowe plus size) męska jest tematem fascynującym i interesującym.

To zaskakujące, jednak prawdziwe. Nowe trendy niewątpliwie trafią w gust odważnych mężczyzn. Powracają żywe kolory, zwłaszcza górnej części garderoby, np. kurtki męskie (więcej tutaj).

Okres lata jest szczególnym momentem, w którym jest potrzeba ubierania się ja najbardziej cienko. Kobiety wtedy wybierają sukienki i spódnice. Mężczyźni natomiast zakładają krótkie spodenki. Często jednak mężczyźni nie pozwalają się przekonać do zainwestowania w sandały i w okresie letnim zakładają zakryte buty, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tutaj: Buty męskie Trampki i tenisówki – Tymczasem jest to bardzo niekorzystne dla skóry i bywa powodem odparzeń przy upałach. Natomiast męski strój elegancki nie zawsze przewiduje wersję letnią.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień i zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl.link do strony nadruki na koszulki online nadruki na koszulki onlineSurrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się subtelne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odstawały od oczywistych form oraz tradycyjnych proporcji.

You may also like...