Możliwości na proste włosy, czyli spełnienie pragnień wielu dziewczyn.

Każdy wie, iż stale pragniemy o tym, czego nie posiadamy . Z tego powodu też dziewczyna, która ma kręcone włosy chce mieć proste, a ta z prostymi pofalowane. Dla tych pierwszych jest rozwiązanie, który ulepszy życie wielu kobietom.

kreatyna prostowanie

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Stałe wstawanie godzinę przed czasem, nagrzewanie prostownicy, stanie przed lustrem i prostowanie włosów. Tak wygląda początek dnia wielu kobiety. No niestety jeżeli pragną nam się proste włosy, wymaga to poświęceń. Jednak jest obecnie pewien rozwiązanie, który może pomóc ulepszyć trochę życie kobietom. Keratynowe prostowanie włosów to pielęgnacja, który ma na celu prostowanie, ale jednocześnie lewitacja budowy włosów (czytaj więcej). Inna nazwa to brazylijskie wyprostowywanie włosów. Jest to dopełnianie w budowie braki substancji odpowiadającej za kondycje włosa, czyli białka, które jest odpowiedzialne naturalnym budulcem włosów. Przy pomocy specjalnego urządzenia podgrzewany zostaje środek keratynowy. Nakładany na końcówki substancja jest utrzymywany na włosach przez ok. 30 minut. Z pewnością później następuje wysuszanie włosów przy średniej temperaturze. Pielęgnacja ta jest dobrą rozwiązanie dla innych substancji. Trwałe prostowanie włosów jakie daje ten preparat zapewnia naturalny efekt. Koszt zabiegu wynosi od 600 do 1000 zł Nie należy chodzić do salonów, aby stosować ten zabieg. Kobiety kończąc certyfikowane kurs kurs medycyny estetycznej mogą wykonywać je w domu. Muszą kupić tylko konkretne środki. Po zabiegu włosy są piękne, lśniące i łatwe w układaniu. Skutek prostych włosów utrzymuje się do 5 miesięcy. Zabieg ten utrudnia koloryzacje. Przez dwa tygodnie trzeba się wstrzymać ze stosowaniem koloru. Można to jednak zrobić, wiedząc, że zaoszczędzimy czas na prostowaniu.
Jeżeli jednak podejmiemy decyzję się na keratynowe prostowanie włosów, pamiętajmy, że musi wybrać stosowny salon fryzjerski, który nie pogorszy nam kondycji włosów.

Kobiety powinny być usatysfakcjonowane z takiego sposobu. Najważniejszy tutaj jest skutek końcowy, z tego powodu wiele już na ten zabieg się zadecydowało.

You may also like...