Na zakupy do Małopolski

Dla mieszkańca Małopolski, który planuje porobić spore zakupy w jakościowych sklepach, kraków staje się oczywistym wyborem. Stary gród Kraka nęci obfitością galerii handlowych i marketów, z łatwością zaspokajając potrzeby lokalnych i okolicznych konsumentów. To wspaniałe miejsce na sprawunki, nieważne czy dojeżdżamy samochodem, PKP czy autobusem.

witryna sklepowa

Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf

Najrozleglejsza to wybudowana par?galeria (odsyłam do tego serwisu)emu Galeria Krakowska. Stoi ona w ścisłym sercu miasta, na miejscu wyburzonego dworca autobusowego. Olbrzymie powierzchnie handlowe i usługowe są złączone przejściem z dworcem PKP, co niewątpliwie staje się komfortowym pomysłem dla wszystkich przyjezdnych. galeria (więcej w tym serwisie) Krakowska ma niemalże 300 punktów handlowych, w tym butiki najpopularniejszych marek, zaspokajając praktycznie każdą potrzebę konsumenta.

Dla podróżujących na czterech kołach, wygodne jest inne. Mowa tu o galerii M1. Położona delikatnie na uboczu, oferuje bogatą liczbę butików i firm usługowych. Wygodnie do niej dojechać od kierunku Zakopanego i Katowic.

Autentycznie nowy  sklep Big Star

Autor: Big Star
Źródło: Big Star

Niedaleko położona jest też centrum handlowe Kraków Plaza. Spośród reszty wyróżnia ją posiadanie w sobie wielkiego multipleksu Cinema City. Na południu Krakowa zaś znajduje się popularna Bonarka City Center. Jeszcze dalej w stronę gór znajdziemy Galerię Handlową Solvay, zawierającą m.in. market elektroniczny Media Markt. Dla mieszkających na płd-zach od Krakowa polecam galerię Skawina. Ma ona nieco bardziej skromną ofertę, ale za to jest bardziej kameralna, mniej uczęszczana i nie wymaga przebijania się przez zwykle zakorkowane wloty do Krakowa.

Źródło: King-square

You may also like...