Na zakupy do sklepu snowboardowego. Jakie marki wybrać?

Fani snowboardu, zarówno amatorzy jak i żyjący ze sportu zawodowcy, nie poszaleliby długo na desce, gdyby nie odpowiednia odzież. Kurtki snowboardowe są przy zawodowej jak i spokojnej jeździe na desce istotne z kilku powodów. Amortyzują upadki, trzymają ważne w kontekście zimy ciepło, w końcu mają też właściwość nieprzepuszczalności. Na produkty jakich marek warto stawiać przy wyborze?

Zrozumienie ważności odzieży dla zjazdowca na desce wychodzi od dostosowania się do warunków. Bez znaczenia czy uprawiamy snowboard na małej górce na osiedlu czy na profesjonalnej rampie. Zapewne czynimy to w czasie sezonu zimowego, gdy na termometrach wskaźniki pokazują od minus dziesięciu do minus pięciu stopni. Choć co niektórzy podwijają rękawy, a nawet jeżdżą w koszulkach z krótkimi rękawami (!) podobna praktyka to czyste ryzyko. Może dostać się i naszemu organizmowi (który wychłodzi się) i mięśniom, jeśli niefortunnie upadniemy. Mówi się, iż na ukochanej pasji się nie oszczędza. Snowboard (więcej na ) wciąga jak narty, bieganie, siatkówka. Fani kasków, desek, kurtek po prostu muszą co jakiś czas odwiedzać sklep (lampy zewnętrzne) snowboardowy w okolicy. Najczęściej dobry wybór sprowadza się do postawienia na markę i nie inaczej jest w kwestii odzieży wierzchniej do snowboardu. Alpinus czy Bergson, to zdecydowanie czołówka wśród producentów kurtek, które są zarówno estetyczne, świetnie dobrane kolorystycznie, ale posiadają przy tym niezbędne fanom deski parametry.

O sprawach dotyczących rozmaitych kwestii dowiedzieć się możemy z sieci. Wówczas wystarczy zobaczyć artykuł o przedstawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://www.polnet.pl/pl/mieszalnie-pasz/srutowniki).

Stok narciarski, dziecko, narciarze

Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Trzymają ciepło, a jednocześnie pozwalają oddychać warstwom ubrań bliżej ciała, są też odporne na wiatr i deszcz. Te możliwości wyznaczają dziś standard, jaki posiadają innowacyjne kurtki; snowboard jak na dyscyplinę pełną uwalnianej energii wymaga od jej fanów aktywności i wysiłku fizycznego. Przy niespełnieniu funkcji bariery ich zdrowie byłoby zbyt zagrożone, a ubiór złożony z kilku warstw tylko przeszkodziłaby w efektownej jeździe.

Jak to w przypadku producentów różnych marek bywa kurtki snowboardowe dostaniemy w tańszych sklepach jak i sieciowych firmówkach. Kompletne wyposażenie ze spodniami przy wysokich zniżkach wyniesie amatorskiego fana deski kilkaset złotych. Dobrej marki kurtka sportowa pod snowboard zawodowy, z podwójną membraną wyniesie z naszej kieszeni powyżej tysiąca złotych.

You may also like...