Najlepsza ochrona i dodatkowo pielęgnacja włosów – przekrój poprzez artykuły Kerastase.

Salony fryzjerskie cieszą się coraz większą renomą, nie trudno więc dostrzec że powstają w mgnieniu oka. Uprzednio przeznaczone między innymi dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy mówią, że włosy to poniekąd wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie poprawnie zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie wyraźnie się podnosi.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to firma zajmująca się produkcją ekskluzywnych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu produktów międzynarodowej firmy dominującej, czyli L’Oreal. Artykuły sprzedawane są tylko i wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozpowszechniane lub poprzez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, które wypuścił na bazar producent dotyczą innego gatunku włosów i zapewniają inną pielęgnację. Wyszukać można m.in.: krystaliczny poblask i lekkość włosów, ochrona przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzbogacanie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego gatunku włosów, ochrona koloru i blasku, wzmocnienie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące przyrost mocnych włosów. Kerastase oferuje program podzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja i teksturyzacja – zobacz więcej na stronie www. Trzy bezpośrednie gesty obrzędu, stosowane w trakcie pielęgnacji w salonie, możemy kontynuować w domu. Kąpiel -to pierwszy etap rytuału. Ekskluzywnej konsystencji o wysublimowanym zapachu, zaadaptowanej do natury włosów jak również skóry głowy, towarzyszy masaż głowy, który aktywuje zmysły.


Pielęgnacja – tylko funkcjonalna i ukierunkowana. Przemiana wyczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i cudowny wygląd.

Nie ociągaj się – jeśli chcesz otrzymać dodatkowe treści na ów temat, bądź świadom tego, że bezpłatne wejście (http://mengarnitury.pl/pl/page/6/Aktualnosci/58/Wyjatkowe_promocje_na_swieta!) na ten link doprawdy nic nie będzie Cię kosztowało.

Ostatnim etapem jest teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający opłukiwania. Oferuje efektywną ochronę i zaskakujący blask. Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase ma także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, skrupulatnie wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne produkty, by zagwarantować swoim włosom pomocną opiekę.

Kosmetyków do oczyszczania włosów jest cała masa. Pamiętaj mimo to – aby mieć całkowitą pewność, że twoje włosy pozyskają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki polecane przez salony fryzjerskie, które na tych kosmetykach pracują cały czas.

You may also like...