Niebanalne i zawsze modne – najlepsze buty nie tylko dla pasjonatów biegania

Zawsze modne, wytrzymałe i dopasowane do różnych stylizacji. Buty oznaczone logiem Nike nie bez kozery nieustannie od lat cieszą się niesłabnącą sympatią Polaków.

Air Max to nietuzinkowa kolekcja marki Nike. Zaprojektowana jeszcze w latach dziewięćdziesiątych,

pary butów nike

Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com

błyskawicznie stały się wręcz synonimem Nike. Wytrzymała podeszwa i wygodna wyściółka sprawiają, że buty znakomicie sprawdzą się podczas nawet najbardziej wymagających ćwiczeń. Wbrew pozorom, pasują jednak nie tylko do sportowych stylizacji. Świetnie wypadają z dresem, ale w zestawie z podwiniętymi dżinsami i modnym topem stworzą modny zestaw, idealny na spotkanie z przyjaciółmi czy wypad do centrum handlowego.

Buty Nike Air Max dostępne są w wielu wersjach – dla pań i panów, na sezon letni i na cały rok. Warianty różni także kolorystyka – od jednokolorowych, przez kolorowe, aż po zwyczajowo białe. Buty Air Max już na zawsze zapisały się w historii mody. Ich projektant Tinker Hatfield chciał wyróżnić je na tle reszty butów dla biegaczy i umieścił poduszkę gazową w widocznym miejscu. Jest to nie tylko niebanalna cecha butów, ale także zwiększenie wygody użytkownika. Buty Nike Air Max możemy zamawiać na stronie internetowej .

nike

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Internauci mogą nie tylko zaznajomić się z ofertą funkcjonującego od dwóch lat sklepu. Każdy fason jest precyzyjnie opisany, a kupujący może zobaczyć również galerię foto.

Jeżeli masz chęć poznać więcej informacji na omawiany temat – odsyłam do linka (http://www.jagna.pl/lupoline-m-15.html), ponieważ w tamtym miejscu są cenne fakty opisujące prezentowany wątek.

Sprzedawca zadbał także o to, by na witrynie znalazła się tabela rozmiarów, wiadomości dotyczące zwrotu i dostarczenia obuwia. Internauci mogą także dodawać swoje opinie na temat danego fasonu butów. Ceny obuwia Nike Air Max sprzedawanego na stronie wahają się od 300 złotych do około 600 zł. Producenci oferują darmową wysyłkę, a klienci mają aż 30 dni na oddanie zakupionego towaru – sprawdź na WWW.

Modne i nietuzinkowe buty Air Max firmy Nike przypadną do gustu nie tylko zapalonym biegaczom. Będą świetnym uzupełnieniem sportowej, luźnej stylizacji, ale sprawdzą się także w klubie fitness czy podczas długich spacerów. Z atrakcyjnej oferty dostępnej na portalu każdy upoluje coś dla siebie.

You may also like...