Niebawem będą urodziny twojego szefa? Obdaruj go nietuzinkowym prezentem

Kupno upominku dla szefa może być wielkim wyzwaniem. Z pewnością chcesz go przyjemnie zaskoczyć, lecz czasem trudno jest trafić na coś niezwykłego, a równocześnie gustownego. Dobrze jest postawić na nieszablonowe pomysły, które z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy, ty zaś zapunktujesz, dzięki temu prezes spojrzy na ciebie życzliwszym okiem, gdy zechcesz prosić go o podwyżkę. Co w takim razie można kupić?

Paczki

Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnimi czasy szczególnie lubiane są prezenty związane z niesamowitymi przeżyciami, jakie na długo pozostawiają fantastyczne wspomnienia. Zależnie od upodobań twojego szefa, możesz zafundować mu lot balonem, szaloną jazdę sportowym samochodem po właściwie przygotowanych do tego torach czy nurkowanie i poznawanie interesującego, wodnego świata. Dla zaciekawionych: blog.

Pamiętaj, aby upewnić się, iż twój szef nie ma lęku wysokości albo nie boi się pływać, inaczej może się okazać, iż niespodzianka się zmarnuje albo będziesz musiał sam skorzystać z atrakcji, którą dla niego precyzyjnie zaplanowałeś. Drugim wartym uwagi pomysłem na prezenty dla szefa są gadżety, jakie uprzyjemnią mu pracę. To m.in.

Opublikowane w tym miejscu artykuły są dla Ciebie zbyt lakoniczne? Jeśli tak, to wejdź tu (http://olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/kolczyki/), na której znajdziesz pokrewne kwestie.

kubki z przykuwającymi uwagę hasłami, kalendarze, tablice lub magnesy, na których da się nadrukować dowolnie wybraną grafikę. Przeczytaj więcej: jaki prezent dla szefa.

Gdy twój szef lubuje się w luksusowych dodatkach, dobrze jest pomyśleć nad wyszukanymi upominkami alkoholowymi, między innymi nad stojakiem na butelkę wina, szklankami na whisky albo stylowo prezentującym się otwieraczem. Niniejsze prezenty zawsze się przydadzą, także w pracy, gdy szef organizuje przyjęcie wigilijne czy ważne spotkanie biznesowe, na które zaprasza znaczących klientów. Jeżeli masz luźne stosunki z szefem i w firmie panuje naprawdę przyjacielska atmosfera, możesz postawić na coś śmiesznego, np. nietuzinkowe pluszaki.

Czy masz ochotę zgłębić swoją znajomość rzeczy na powyższy temat? W takim razie chcielibyśmy nakłonić Cię do naszych następnych artykułów – kliknij łącze do serwisu (https://scenariuszzycia.pl/cykle-numerologiczne/).

Doskonale, gdy są ręcznie wykonane oraz dzięki temu niepowtarzalne.

prezent

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Liczą się również wysokiej jakości materiały, jakie sprawią, iż pluszak naprawdę zrobi wrażenie i nie będzie zwyczajną maskotką, którą można kupić w każdym sklepie. Musi się czymś wyróżniać. Na prezenty dla szefa dobrze jest zrzucić się z całą ekipą. Dzięki temu będziecie w stanie wybrać droższy podarunek nie bojąc się o koszty. A dodatkowo zintegrujecie się szukając interesującego pomysłu i może kupowanie prezentów stanie się tradycją, nie jedynie dla szefa, lecz również dla każdego z pracowników.

You may also like...