Od wyglądu może zależeć zwycięstwo? Naturalnie, że tak!

Nikogo nie musi się chyba przekonywać, iż w słowach “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo racji. Czy tego chcemy czy nie, inni oceniają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

A kiedy czegoś nie da się zmienić, to trzeba to zaakceptować, a później jak najlepiej się dostosować. Szukając nowej pracy, czekając na awans, czy też licząc na nowych klientów do własnej firmy, dobrze jest zwrócić uwagę na fakt, czy nasz wizerunek jest zgodny z tym, czego od nas oczekują. Wydaje się to banalne, do zrobienia na własną rękę, natomiast my zdecydowanie rekomendujemy skorzystanie ze szkolenia dress code- dostępne tutaj: szkolenia z dress code.

stylistka, kobieta

Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów

Dlaczego? Bo biega tutaj nie tylko o nauczenie się jak być ubranym profesjonalnie, odpowiednio do okazji, jak należycie reprezentować swoją firmę, zrobić doskonałe pierwsze wrażenie, ale także jak pokazać swoją indywidualność, mocne strony. Szkolenia dress code wprowadzą cię w arkana takiego sposobu wyboru garderoby, który pomoże ci odnieść sukces. Jednostkom, które wizyta w sklepie przyprawia o ból głowy, a rezultatem jest sterta ubrań zalegających potem w garderobie rekomendujemy skorzystanie z usługi o nazwie personal shopper. Polega ona na oddaniu się w ręce doradcy, który przejrzy naszą garderobę, pozbędzie się nieużywanych i niepasujących do nas ubrań, a potem dopomoże nam skompletować garderobę od nowa – planowo, biorąc pod uwagę naszą działalność zawodową, sposób życia, potrzeby i zamiłowania.

Doradca koncentruje się przede wszystkim na naszym wyglądzie – podpowiada, jak decydując się na konkretne fasony możemy podkreślić atuty sylwetki oraz rzecz jasna zamaskować jej wady. Co ważne usługi personal shopper nie są dedykowane wyłącznie dla bogaczy i biznesmenów (super personal shopper). To lokata, dzięki jakiej uzyskamy szafę zaopatrzoną dobrze i na każdą okazję. Zainwestowana w doradztwo suma to dodatkowo oszczędność na bezsensownych i zbędnych zakupach.

kobieta z torbami, zakupami

Autor: iStock
Źródło: iStock
Nie do przecenienia jest również aspekt czasu, jaki zaoszczędzimy na bezsensownym gonieniu po sklepach – stylistka będzie wiedziała, gdzie dobrze jest się udać w zależności od naszych potrzeb i zasobności portfela. Usługi personal shopper są coraz bardziej dostępne, właściwie w każdym większym mieście możemy je znaleźć, na przykład w Poznaniu po wklepaniu tej frazy w wyszukiwarkę otrzymamy parę wyników. A jak wiadomo, gdzie jest konkurencja, tam ciągle dba się o jakość swoich usług.

Nikogo już chyba nie musimy przekonywać, że jest to rodzaj doradztwa, z jakiego każdy może, a często powinien skorzystać.

You may also like...