Organizujemy market z artykułami spożywczymi

Właściwe zagospodarowanie hali sprzedażowej ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w przypadku małych sklepów. Tutaj istotny jest każdy metr kwadratowy, a przy tym wnętrze powinno być tak urządzone, by mimo niewielkich rozmiarów sprawiało odczucie obszernego.

Zanim zdecydujemy się na przebudowę marketu, najlepiej skontaktować się z doświadczoną firmą, która zaprojektuje regały sklepowe a także ścieżki komunikacyjne. O tym, czy nasz obiekt handlowy stanie się dla klientów ulubionym miejscem zakupów, w dużej mierze zadecyduje jego wystrój.

Obiekt handlowy przyjazny klientowi powinien mieć przede wszystkim odpowiednio rozplanowaną drogę prowadzenia. Bramka wejściowa powinna służyć efektywnej organizacji sali sprzedażowej, nie może być sposobem na utrudnienie konsumentom życia.
produkty spożywcze

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Powinna być zatem wystarczająco szeroka oraz praktyczna. W sklepach osiedlowych przeważa równomierne ogólne oświetlenie, jednak nie zawsze będzie to dobre rozwiązanie. Różne zabarwienia jak też poziom nasycenia świateł mogą pomóc nam bardzo uatrakcyjnić wygląd wyrobów spożywczych. Możemy uwydatnić w ten sposób zieleń papryki bądź też czerwień mięs.

Nie ociągaj się – jeśli spodobał Ci się ten wątek, to kompleksowy tekst da się także przeczytać pod wskazanym linkiem. Wiadomości stworzyliśmy dla Ciebie z przyjemnością.

O wiele lepiej sprzedaje się żywność wyglądająca zdrowo oraz świeżo, niż poszarzała na skutek użycia bladego oświetlenia górnego.

W wypadku niewielkich powierzchni sprzęty powinny umożliwiać jak największą ekspozycję, a równocześnie zajmować możliwie jak najmniej powierzchni. Jeżeli będą zbyt ciężkie nie tylko przytłoczą wnętrza, ale też uniemożliwią klientom swobodne poruszanie się. Dobrym wyborem są regały sklepowe z przejrzystymi ściankami bocznymi i lustrami. Na skutek takich zabiegów nasz obiekt handlowy wyda się przestronniejszy. Przy wyborze urządzeń chłodniczych należy wziąć pod uwagę specyfikę marketu a także ilość produktów które się w markecie znajdą. A do wyboru mamy wiele typów takich urządzeń – komory chłodnicze otwarte, chłodziarki zamykane z oszklonymi drzwiami, chłodnicze lady bądź też tzw. mroźnicze wyspy.

Przy dzisiejszej, olbrzymiej konkurencji skoncentrowanie się jedynie na towarze będzie niewystarczającą taktyką. Nawet najodpowiedniej zaopatrzony sklep, w którym komunikacja będzie niefachowo rozwiązana a produkty niezadowalająco oświetlone – nie ma szansy na przyciągnięcie konsumentów.

You may also like...