Oryginalne pomysły na prezent jak np. skok ze spadochronem, jako zabezpieczenie obdarowania wyjątkowym upominkiem

Niektórzy z nas szuka niezwykłego koncepcji na niezwykły podarunek dla bliskiej osoby. Chcemy by podarunek był oryginalny i na bardzo długo tkwił w pamięci. Taki dar, to kwestia niezwykle indywidualna i na którą oddziaływanie ma wiele aspektów.

Wiek, co się lubi, a czego nie, czego dawno się nie robiło, jakie są marzenia. Warto zadbać by rocznica była nie

Auto terenowe

Autor: DigitalRalph
Źródło: http://www.flickr.com

tylko okazją do zakupu kwiatów, ale do faktycznej myśli i dokonania drugiej personie uciechy, następującej z tego, że się drugą osobę rozumie. Dobrze nabywać spersonalizowane upominki. Takim niespotykanym prezentem może być skok ze spadochronem.

Skoki ze spadochronem są pojmowane jako niebezpieczny i wymagający dobrego przygotowania sport. Naprawdę droga do indywidualnego szybowania w przestworzach nie jest ani skomplikowana, ani długa. Nie jest to również zabawa wyjątkowo niebezpieczna. Wyzwaniem są głównie pieniądze i pokonanie strachu.

Spadochroniarz

Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com

Zaciekawienie owym sportem rośnie. Szkoły nie wyrabiają się z obfitością kursantów ale wynika to z nieodzowności indywidualnego podejścia do szkolenia. Grupy są kilkuosobowe, tak by instruktor mógł zająć się poszczególnym kursantem z osobna.

Następnym oryginalnym podarunkiem jest Off road. Off road (pisane też: offroad, off road) (z ang. poza drogą) jest to sport motorowy polegający na jeżdżeniu celowo przygotowanym samochodem (samochodem terenowym) po nieutwardzonych drogach. W zależności od terenu, po którym się jeździ wyróżnia się parę odmian off-roadu: Off road przeprawowy, gdzie odcinki tras danego rajdu lub imprezy podzielone na paręnaście klas (w zależności od specyfiki terenu i auta które ma brać udział w przejeżdżaniu danej trasy): turystyczna, sport, adventure, extreme. Jeśli obdarowana osoba nie lubi poruszać się znanymi szlakami a popularne ścieżki nie są dla Niego to jest to jak najbardziej odpowiedni podarunek.

Następnym znakomitym prezentem jest kitesurfing (także kiteboarding) – zobacz . Jest to sport wodny, rodzaj surfingu, technicznie zbliżony do windsurfingu, ale różni się troszkę w sposobie prowadzenia deski. Prowadzi się ją tak jak w czasie jazdy na fali, na krawędzi (podobnie do snowboardu), w windsurfingu jednakże deska prowadzona jest płasko. Od tego ostatniego różni się także konstrukcją pędnika. Tu używana jest odmiana latawca trzymanego przez żeglującego kitesurfera w znacznej odległości, na barze przypinanym do trapezu (uprzęży) zakładanego przez kitesurfera. Sport ten uprawiany jest również na akwenach słodkowodnych jak i morskich. Podarunki nienamacalne i nieoczywiste sprawiają radość każdemu, niezależnie od wieku. Doskonale wpisują się w potrzeby współczesnego faceta, który bardziej zapamięta określone przeżycie, niż konkretną rzecz, bez względu na to, jak droga ona będzie. Sprawdź kurs kitesurfingu na półwyspie Helskim – kurs kitesurfingu na helu.

Wybierając podarunek dla narzeczonego lepiej dać ponieść się wyobraźni i puścić wodze fantazji. Zamiast prezentów namacalnych, lepiej jest wybierać coś niebanalnego, co nie będzie miało możliwości pokryć się kurzem.

You may also like...