Oryginalne prezenty zamiast standardowych

Czym się wykazać, kiedy twój kolega ma urodziny, imieniny, zamierza się ożenić bądź nadarza się jakaś inna ważna okazja, aby to uczcić? Jest sporo metod, by dać bliskiemu koledze do zrozumienia, że pragniesz celebrować jego święto i radować się razem z nim.

Można go zaciągnąć do baru – to pewnie najłatwiejszy i w miarę tani sposób, by sprawić mu odrobinę radości i móc samemu przy tym odciąć się na chwilę od własnych problemów. Jednocześnie to jest, czego nie umieją pojąć kobiety, swego rodzaju tajemnicze porozumienie między dwoma ziomkami, jakie tak dobrze katalizuje się w knajpie nad szklanicą dobrego trunku.

Autor: Domzdrowia.pl

Ale to nie wszystko. Cóż, nawet liczni chłopacy nie pragną, nie lubią albo nie mogą spożywać napojów alkoholowych. Nie oznacza to, że nie da się sprawić niezapomnianego prezentu kumplowi w żaden inny sposób, owszem – są setki sposobów. A w minionych sezonach złoty okres przeżywają spółki, które proponują zorganizowanie prezentów w rodzaju: setka wrażeń na godzinę, rewelacyjne przeżycie i hektolitry adrenaliny. Zatem jeśli tylko nie wiesz, jak w inny sposób zużyć nadmiar gotówki, albo dasz radę złożyć się z pozostałymi kumplami na tego typu prezent, dobrze wstąpić do takiego firmy i dowiedzieć się, co mają w ofercie. Pozostaje już tylko tak zaplanować wydarzenia w taki sposób, by ofiara niczego się nie spodziewała.

samochód terenowy

Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

A pomysłów jest mnóstw. Dość ciekawą niespodzianką jest kurs AFF (źródło), skrót, który w wolnym tłumaczeniu oznacza skrócony kurs swobodnego spadania.

Zainteresowała Cię omawiana tematyka? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie, która także publikuje tego typu materiały. To z pewnością zwróci Twoją uwagę!

Tyczy się to skoków ze spadochronem z dużej wysokości, którym towarzyszy kilkuminutowy czas spadania – zwyczajnie: spadasz i czujesz, że żyjesz. Dawka emocji, których nie da się łatwo wyrzucić z pamięci. Innym dobrym planem na ciekawy podarek, który stanowi bardziej atrakcję i urozmaicenie okazji dla jubilata czy solenizanta, jest wyprawa off road (link), terenowy rajd przystosowanymi do tego pojazdami, które są jak skrzyżowanie jeepa z gocartem.

Całkowicie odmienna okazja, o wiele istotniejsza w życiu mężczyzny niż urodziny, jakie przecież ma każdego roku, to wieczór kawalerski . Tu też sukcesy odnosi wiele lokali i agencji eventowych, które oferują ciekawe plany na takiego rodzaju typu imprezę.

Normą jest oczywiście dobra impreza przy stole pełnym trunków, panienki i donośna muzyka, ale można też zaimprowizować inne rzeczy. Wystarczy dogadać się z właściwymi firmami i dojść do porozumienia w temacie ich możliwości, własnej fantazji i ceny.

Masz ochotę przeglądnąć więcej naszych artykułów? Świetnie! Spieszmy zatem poinformować Cię, że jesteśmy na stronie – wyszukasz nas w tym linku.

You may also like...