Parę przydatnych wskazówek dla panów którzy posiadają brody, jakie są sposoby na gładką twarz.

W ostatnim czasie coraz częściej można spotkać panów mających duży zarost, w niektórych środowiskach dłuższa broda jest symbolem męskości.

Jednak w błędzie jest ten, kto mówi, że mając brodę nic nie trzeba przy niej robić.

Równie interesujący artykuł znajdziesz po przejściu na stronę – zobaczysz, że jest bardzo wciągający, więc zobacz go.

Jest zupełnie inaczej, wymaga ona tak samo dokładnej opieki jak fryzura, więc decydując się na nią należy się zaopatrzyć w parę przydanych akcesoriów. Na pewno konieczne będą nożyczki, przy pomocy których będzie się dbało o długość i kształt włosów, utrzymując je tym samym w dobrej formie. Niezbędne są także różnego rodzaju kosmetyki męskie do pielęgnowania, na szczęście w sklepach ich wybór jest coraz większy. Na pewno trzeba pomyśleć o czymś do systematycznego mycia zarostu, z kolei do odżywiania i modelowania doskonale będzie się nadawał porządny balsam do brody.

kosmetyki męskie

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli ktoś brody nie zamierza zapuszczać, to powinien regularnie golić swój zarost. Panowie chodzący z długimi na pół centymetra włosami na twarzy nie do końca elegancko się prezentują, z tego też powodu powinni oni częściej sięgać po brzytwę lub maszynkę. Obecnie sposobów na skuteczne pozbycie się zarostu jest przynajmniej kilka, więc ewentualne zaniedbania w tym zakresie będą efektem lenistwa a nie braku możliwości. Najbardziej popularne są różnego rodzaju maszynki, wielokrotne albo jednorazowe, przy pomocy jakich po prostu się goli wszystkie zbędne włosy.

W czasie używania maszynki konieczna będzie też dobra pianka do golenia, która porządnie nawilży i zmiękczy zarost, dzięki czemu można będzie się go sprawniej pozbyć.

You may also like...